Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális amit én most tettem?...

Normális amit én most tettem? Más is megcsinálta/megcsinálná?

Figyelt kérdés
Ma van 9 hete, hogy meghalt a kutyum!És gyertyát gyújtottam!Március 22.-én lett volna 7 éves! Ti is gyertyát gyújtottatok a kutyusotok halála után vagy majd esetleg fogtok?
2010. máj. 18. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Tök normális:)Kimutattad,hogy mennyire szeretted!Én is szoktam.....nyugi=))))
2010. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mások kinevettek, hogy egy kutya miatt ennyit szenvedek! Hát és felháborodtam..nekik lehet, hogy egy kutya de nekem jó formán az első szerelmem volt!
2010. máj. 18. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig még nem gyújtottam gyertyát a halott kedvenceim halála után,de most adtál egy jó ötletet.Ők is megérdemlik.Sokszor visszaemlékszem rájuk,bár már kb 20 éve halottak,de még mostanában is sokat gondolok rájuk és hiányoznak!
2010. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyenekkel ne is törődj, ők nem olyan szerencsések, hogy tapasztalják egy állat szeretetét, háláját.

Teljesen normális, aki nem tudja megérteni érzéketlen.

2010. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akiteki ***** válasza:
46%
Én a gyertyát az áramszünetre tartalékolom. De minden nap meglátogatom a kert végében a sírjukat.
2010. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Gyertyát még nem gyújtottam, de az első kutyusom elvesztésekor (elütötte egy autó) úgy sirtam, mintha egy rokonom halt volna meg. Kevesen értették ezt meg, de nem érdekelt. Csak az tudja, hogy milyen érzés elvesziteni egy kedvencet, aki tartott már állatot.

A kutya szeretete önzetlen, és boldoggá teszi mindennapjainkat.

2010. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
én is gyújtottam gyertyát és mécsest is, teljesen normális, rendes, állatszerető ember vagy, legyél büszke magadra!!! sok ilyen ember kellene!
2010. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom mindenkinek a kedvencét!

Amúgy én is sírtam mivel a karjaimba halt meg! Rohantam be elkezdtem sírni, remegtem, émelyegtem, és rosszul lettem elájultam! Délután 4-től este 8-ig aludtam! Vérvörös kisírt szemekkel mentem másnap iskolába, és hazaengedtek igazolt nappal mert megengedték, hogy hazajöjjek mivel tudják mennyire állatszerető vagyok!Ő volt az első kutyám! Örülök, hogy ötletet adhattam!Remélem sokan gyertyát gyújtanak volt kedvencükért is! Hiszen a mai világban jó formán csak bennük bízhatunk, és ők azok akik a legtöbb szeretetet nyújtsák felénk! Aki ezt nem érti meg az még sose állt közel a kedvencéhez!Mint mi!!!

2010. máj. 18. 21:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia ! Szinte minden este a fényképe mellett meggyújtom a Drágám mécsesét ! Nagyon ritka hogy egy este nem gyújtok!

Engem is kiröhögtek , bántottak .... a párom is így hogy már 6 éve nincsen mindig azt mondja (Próbáld meg elfelejteni, itt van másik 4 , akik szeretnek) ! Nem tudom , és nem is akarom őt elfelejteni , ő volt az életem !

És nincsen többet .....már 6 éve hogy elment , de mintha tegnap lett volna ! Mindenszentek napján,születésnapjakor,halála évfordulójakor... kimegyek a sírjához , amúgy is kimegyek és sokat vagyok ott a többiekkel (kutyáimmal) , de akkor mindig viszek friss virágot , úl hatalmas mécsest :)

Nagyon szeretem a mostani kutyáimat, mindent megadok nekik, DE ŐT SOHA nem fogom elfelejteni , és a szivembe a helyét SOHA SENKI nem foglalhatja el , mert az a hely csak az övé ! Úgyhogy ne törődj másokkal , nyugodtan gyújts gyertyát, és emlékezz rá , bár a fájdalom enyhül/t , de ha rá gondolok , mindig nagyon fáj , és nagyon sokat szoktam sírni még ma is ! Légy erős !

2010. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mintha egyik barátnőm halottam volna ezzel a Légy erős szöveggel!:) Ő is mindig ezt mondja és én is ugyan úgy vagyok mint te! De nem sokáig tudok kimenni a sirjához..Mivel kitalálták ezek a f*szopók, hogy a kertből 2,5 méterrel feljebb kell húzni a kerítést!Fel is háborodtam de annyit mondtak, hogy miért ide temettem...
2010. máj. 19. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!