Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben az esetben jobb lenne...

Ebben az esetben jobb lenne hámra váltani?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a kölyköm sétáltatni utcán.

Séta után (tényleg) hatalmasat hányt, lehet, attól, hogy a kert kutyák 90%-a őrjöngött, az enyém elég jól "tűrte", de időnként megugrott (inkább el akart szaladni, nem beszállni a "buliba"), és néha húzott, akkor is feszült a póráz. (Este voltunk, vacsora előtt.)

Érdemes lenne legalább egy időre hámra váltani, amíg nyugodtabban kezeli azokat a szerencsétleneket, akiket sosem sétáltatnak vagy inkább vigyem kocsival parkba, ahol nem vagyunk ilyeneknek kitéve?



2017. jún. 15. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem kellene hánynia. Inkább a sok mozgástól, ugrástól, hirtelen etetéstől, stressztől lehet a hányás. De próbáld meg hámmal persze. Viszont azzal a későbbiekben nem lehet normálisan pórázfegyelmet elérni.
2017. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A stressz miatt gondoltam. Meg hogy "izgattam" a nyelőcsövét. Meg ugye jutifalat is volt nálam, hogy dicsérjem, ha jól reagál. (Amúgy is "gyenge" a gyomra, kocsiban is folyton hány, még gyógyszer mellett is:S) Járunk oviba, meg nyugodt helyen gyakorolnám a pórázfegyelmet, de a kertvárosi részen így nem lehet normálisan végigmenni:S (Akkor is megy az őrjöngés, ha kutya nélkül megyek:S)
2017. jún. 15. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A stressz a nyakörv és a jutifalat együtt KIZÁRVA de ez ALAP az én kutyám néha még csak szimplán a nyarkörv től is öklendezik szerintem: kiskorába a hám a jobb nem sérti meg nem irritálja a légcsövét amikor elkezd normálisan sétálni tanulni akkor ha min.5 kiló felett van jöhet a nyakörv ha nincs akkor mindig marad a hám

Felnőtt korában ha már okos akkor amelyiket te+ő jobban szeretitek.

2020. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!