Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miyen tapasztalaltotok vannak...

Miyen tapasztalaltotok vannak az angol cocker spániel-lel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ilyen kuyát szeretnénk venni és szeretnénk tudni mire zámithatunk ennél a fajtánál

2017. jún. 15. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyes tapasztalok. Túl népszerű ez a fajta, ezért egyre több harapós, gyenge idegzetű kerül az állományba. Nagyon meg kell válogatni honnan veszi az ember. Valamelyik cocker imádnivaló családi kedvenc, de ismertem olyat is, amelyik megmarcangolta a gyerek arcát. Nem a gyerek volt a hibás tényleg.
2017. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most mar pont hogy nem olyan divatos. Valamikor a 90-es evekben volt nagyon meno. Mostanaban nagyon keveset latok.


Egyebkent aranyos kutyak csak sokan elfelejtik hogy nem oleb!!! Rengeteg mozgas kell neki. Ha nincs akkor elofordulnak viselkedesbeli problemak.

2017. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét, nagyon meg kell válogatni, hogy honnan veszel. Engem is rendszeresen mart meg egy ideggyenge példány.
2017. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!