Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fehérvérsejt száma...

Kutya fehérvérsejt száma lehelletnyivel alacsonyabb ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Amúgy minden rendben volt a véreredményével.
2017. jún. 15. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha baj lenne, a doki mondta volna. Ha toled vert vennenk, valoszonu lennenek ertekeid amik leheletnyivel valamilyenebbek, mint a normalis.
2017. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért kérdeztem mert hónapokig kínlódtam mert mindig beképzeltem, hogy beteg a kutyám ( soha semmi baja nem volt ) ezért kértem egy vérvételt, hogy megnyugodjak. Aztán ezt mondta a hapsi egy kicsit megnyugodtam aztán meg emiatt idegeskedtem. Szegényt túlféltem. ☺
2017. jún. 15. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell 🙂 az en kutyamnak voltak olyan ertekei amitol hatast dobott a doki aztan egy masik doki meg csak legyintett ra hogy fajta jellemzo. Pedig az elso mar temette, hogy az egy evet se eri meg.


A normalis foleg kutyaknal azert eleg eltero tud lenni.


Egyebkent ha sok a feherversejt szam akkor gyulladas van a szervezetben eszerint a te kutyadeban nincs. Ami jo. Az hogy kicsit kevesebb nem jelent semmit. Lehet ha ma vennenk vert akkor jo lenne.

2017. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit alacsonyabb, az még nem nagy baj. Azt jelenti, hogy az immunrendszere nem a legerősebb. Ez lehet csak átmeneti állapot, vagy egyénileg ilyen őnála.

Ha gondolod, próbálkozhatsz immunerősítőkkel, ártani biztos nem fog. (Vetri- DMG cseppek, Béres Minera cseppek.)

2017. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos még, hogy lehet volt valami gyulladás a szervezetében ami magától meggyógyult és ezért volt alacsonyabb. De csak egy lehelletnyivel.
2017. jún. 16. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!