Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett a kutyám "nemi szerv"é...

Mi lett a kutyám "nemi szerv"ével (többi lent)?

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Mai nap reggel ahogyan felkeltem, mentem megetetni és akkor vettem rajta észre. Nem tudom mi lehet ez, viszont játszásban, szaladgálásban és szinte semmiben sem gátolja, én ugy vettem észre. Valaki leirná mi ez?



2017. jún. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy azért duzzadt be, mert tüzel.
2017. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem-nem. Már tüzelt... Ivartalanitás pedig meglesz csak nállunk itt Ukrajnában mindenért milliókat kérnek el ezért egy ivartalanitás sem a legolcsóbb, meg az állatorvosok 70% elég hanyag. Jelenleg épp egy megbizható orvost keresünk aki ivartalanitaná reális áron.
2017. jún. 16. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Az első véleményét osztom.

Egy évben kétszer tüzelnek, általában tavasszal és ősszel, de eltérő időpontok is találhatók. Sétáltatásnál a kankutyák viselkedéséből hamar megtudhatod, hányadán is vagytok, de sztem egyébként sincs okod félelemre

2017. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor pedig köszönöm elsőnek is, másodiknak is. Megy a zöld pacsi! :)
2017. jún. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!