Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hol vettétek a Golden...

Ti hol vettétek a Golden Retriever kutyátokat? Valaki tud jó oldalakat amiken olcsón lehetne szerezni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olcsó golden retriever, csak olcsó fajta jellegű keverék aminek ismeretlen az eredete és számos betegsége lehet, ugyanis egy brutálisan túlszaporított fajta.

Kennélnél vehetsz 150-200ezer forintért.

2017. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón akarsz egy életet 10 évre magadhoz kötni számolni kell a később ugyanúgy drágábba tevő állatorvosi költségekkel ami ha tenyesztotol veszel kutyát nem fordulhat elő.
2017. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón nem kapsz golden retrievert. 200 ezer körül van az áruk.

Itt találsz egy csomó tenyésztőt:

[link]

2017. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újra és újra csak azt tudom mondani, hogy egy ekkora kutya korrekt tartása évi kétszázezer nagyságrendileg és jó esetben közel 15 évig él, úgyhogy a vételár gyakorlatilag tökmindegy, nem érdemes spórolni rajta és akkor tényleg olyan kutyája lesz az embernek, amilyet szeretne.
2017. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olcsón? :D ha nincs pénzed megfizetni a MINŐSÉGI kutyát, akkor ne akarj fajtatiszta kutyával villogni! Egy 60.000 forintos kutyára a gatyádat is ráköltöd majd és valószínűleg nem is fajtatiszta.
2017. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 17. 17:40
 7/7 anonim válasza:
18%
én 60000 ft-ért vettem a kutyát ismerőstől és biztos hogy fajtiszta mert ismerem anyját apját csak annyi hogy nincs törzskönyve de ha nem tenyészteni akarsz goldent akkor az nem is kell. tehát szerintem az hülyeség hogy egy golden 200000 ft ha csak nincs törzskönyve
2017. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!