Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek "extrajutit" venni...

Szeretnek "extrajutit" venni pl. behivashoz, hol erdemes ilyesmit beszerezni? En eddig olyan dragan lattam csak.

Figyelt kérdés

A virsli azert nem mindig jo, mert ha velem van egesz nap kint, felek, hogy megomlik.

Amugy simajutinak atlagos szaraztapot hasznalok csak.


2017. jún. 16. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatbha extrat akarsz nyilvan draga lesz 😊 de fressnapfban annyi fele van. Toltott, apro, nagyobb, termeszetes osszetevoju, gabonamentes, csofkemente stb. Teny hogy egy kis zacsko a jobbakbol 1000 ft kornyeken mozog
2017. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kik-ben érdemes körbenézni, olcsón lehet találni kis kiegészítőlet, rágcsákat. Esetleg szupermarketekben drogériákban, elég sok helyen árulnak, jók szoktak lenni a saját márkás holmik is. Nagyobb tételben interneten nézném meg talán. Fressnapfban is vannak jók persze, onnan talán a Multifit szárított halacskáit mondanám klassznak, nálunk mindig van itthon, sokáig elég is, nem horror áras termék.

Azt mondják egyébként, jutalmazáshoz nem jó választás a sima száraztáp, mert azt minden nap kapja, gyakorlatilag "ingyen" is, tehát nem fogja fel akkora jutalomként.

2017. jún. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
házilag csinálni a legjobb, millió lehetőséged van rá
2017. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de nálunk az egyik legextrémebb jutifalat a sárgarépa (nem, nem mi kinoztuk vele a kutyát, véletlenül jöttünk rá, hogy nála működik, mert nagyon-nagyon szereti a répát). Most egy kis darab répakockáért "bármire" képes. Biztonság kedvéért pucoltan kapja, de egész nap még a megpucolt répa is kibírja még nagy melegben is. Esetleg próbáljátok ki, hogy nálatok is fog-e működni. Olcsó /mivel mi amúgy is sok répát ahsználunk, mert levesbe meg sok kajába teszünk, abból 1-2 karikát, szeletet stb. félre teszünk/, kényelmes, szintén jó egy vidéki kirándulásnál is, mert a legkisebb faluban is lehet sárgarépát kapni, így ha több napra megyünk és elfogy és szükség lenne rá van.
2017. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi hogy irtatok!

Koszonom a Kikes otletet, az magyon hasznos volt, Én nem is tudtam, hogy vannak ott kutyás dolgok is.

A sajátmarkas dm-es cuccokkal sem talalkoztam meg, Meg fogom nézni, köszönöm!

Sárgarépa mint extrajuti, ezen jót mosolyogtam.:))) Nagyon praktikus; egyszerűen, és olcsón meg tudjátok oldani így az extrajuti kérdést.:D

2017. jún. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!