Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyit eszik egy mudi...

Kb mennyit eszik egy mudi havonta? Minőségi tápra gondolok pl Brit Care.

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy kb. hány kiló a kutya, akkor a csomagoláson feltüntetett adagolási útmutató alapján ki tudod számolni, hogy mennyi kell neki naponta, és havonta.
2017. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt találsz adagolási útmutatót.
2017. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy kutya egy nap egyszer eszik.

Több étkezésre nincs szüksége.


De minek költenél minőségi ételre?

A moslék jobb neki!


Én volt hogy kukából etettem a saját kutyámat, minden nap találtam olyan ételt (szendvics, hússzelet stb.) amibe még bele se haraptak.

2017. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
A kukávol??? Uram atyám. A kutya a füszert nem eheti. Nem ehet tejternéket, sok gabonát, tartositostert szinezőt és még sorolhatnám. Egy jo tapban nincsenek ezek. Fontos a minőségi táp! Ahogy az embernek is. Nem elhet az ember csokin, gumicukron. Mielott meg jonne a husz eve is ezt ettek sztori elmondom, hogy kevesebb ideig is eltek. Azelott pedig hust ettek neg még ugye ettek mellé ilyen olyan élelmet. Soha nem adnám a kutyának a szemetbe szant kajat! Ha néha ( mivel en is fuszerezem a kajat) adok a kutyamnak fott kajat az az amit en is eszek.
2017. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 66%-ossal ne törődjetek. Fogalma sincs a kutyákról.


Egy másik kérdésnél altatni akarta a kérdező kutyáját!!!


Remélem előbb utóbb kitiltják az efféléket erről a fórumról...

2017. jún. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!