Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fintorog a családom...

Miért fintorog a családom azon, hogy én sietek haza a kutyához?

Figyelt kérdés

Külön élek pàrommal, panelban, van egy kutyànk.

Unokatesóm ma pénteken ballagott, én jöttem péntek reggel, párom nem jött, ő otthon maradt a kutyával, na meg megy is dolgozni.

Úgy megy dolgozni, hogy szombat hajnalban 2-kor indul. És én mondtam a családomnak hogy én hazamegyek szombat hajnalban az első busszal 5 órakor. Így is lesz reggel 9 mire hazaérek. És mindenki ezen fintorgott hogy miért vagyok ilyen hü.lye hogy a kutya miatt olyan korán megyek... és nem tudjàk megérteni hogy a kutya egyedül lesz mert ugye párom elmegy hajnalban dolozni és csak szombat délután 4-kor jön haza. Plusz nekem egyàltalàn nem okoz gondot hogy korán kelljek. De mindenki csak cisszegett, és hogy ők biztos nem tartanànak kutyát a "4 fal között". Persze mindenki falusi...


2017. jún. 16. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ti komolyan 0-24-ben a kutyával vagytok? Én nem azt mondom, hogy sz@*rd le, de azért ez nekem is sok.
2017. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát valamiben mindig kell találgatni :)
2017. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

mindenkinek szíve joga úgy szeretni a kutyáját ahogy akarja ebbe senki se szólhat bele.


a véleményem szerint egy kutya azért kibír 12 órát egyedül, inkább te nem bírod ki nélküle.

2017. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Teged lehet nem zavar a korankeles, de a csalad tobbi resze lehet nem akar hajnalban kelni, erre nem gondoltal?
2017. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-es, nem vagyok 0-24-ben vele, dolgozunk mindketten. Párom össze-vissza, én hétfőtől péntekig 8 órában. Nem nagyon szokott 6-7 órànál többet egyedül lenni. Ráadásul csak 6 hónapos.

Így is egyedül lesz 7 óra hosszát, azért az nem túl kellemes neki, ráadásul minden reggel 6-7 körül sétálunk, 7-fél 8-kor kapja a reggelit. Nem tudom mit szólna hozzá szegény ha délre érnék haza (mert akkor van következő busz). Akkor már 10 óràja lenne egyedül, kimaradna egy eü séta, egy nagysèta meg a reggeli.

Szerintem az egy kölyöknek kicsit sok..


4, nem verem fel az egész házat reggel... màr bepakoltam mindent, hajnalban felkelek, 15 perc alatt elkészülök és megyek. Régen mikor gimibe jártam, 5-kor keltem, 6-kor indultam. Anyáék vígan aludtak, nagyon ritkán (értsd kéthetente egyszer) ébredtek meg arra hogy elmentem.

Na meg ezt nem csak ők mondtàk, hanem nagyszülők, nagynénik...

2017. jún. 17. 00:03
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Mert bennük meg van az a tudat, hogy az állatok az embert szolgálják és nem pedig fordítva.

Értsd ők nem alkalmazkodnának a kutyához.


Az állatok alsóbbrendűek, az evolúció szerint nekik kell hozzánk alkalmazkodnia nem neked hajnalban felkelni, hogy eleget tegyél kutyatartó kötelességednek.


Ha úgy döntesz, hogy egy hetes vakációra mész és a kutyát otthon hagyod 3 vödör vízzel akkor ő fog alkalmazkodni a helyzethez és nem te fogsz hazamenni a nyaralásból minden este.

2017. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Hát ha ilyen családom lenne én is inkább a kutyámmal lennék.

Amúgy nyugi, ha párod megeteti, itatja, sétáltatja gond nélkül kibír fél napot, nem kisbaba :)

2017. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

A családod a világ egyik legjobb dolgából maradt ki. Szeretni egy állatot :)

Nem, szerintem rohadtul nem csak a kutya dolga alkalmazkodni hozzánk, nem ő választott minket, hanem mi őt, mi döntöttünk úgy, hogy szeretnénk őt. Kötelességet vállalunk érte, amibe bele tartozik, hogy az életünk már nem csak magunkról, hanem róla is szól, szóval adódhatnak helyzetek, amikor miatta férre kell tenni valami mást.

Éppen ezért nem utazunk úgy el, hogy neki 2 vödör vizet hagyunk otthon (értettem a költői túlzást).

2017. jún. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező ott volt a ballagáson, ami a célja volt, a család ott lévő tagjaival találkozhatott, beszélgethetett. MÁSNAP hajnalban indul vissza, a szülei elfogadják indokul, hogy a kutya miatt megy. A rokonságnak, szomszédoknak pedig mi köze hozzá, hogy meddig marad, mikor indul? Jobb lenne, ha hazudozna,hogy dolgoznia kell ??

Felnőtt ember, felelős a kutyájáért, becsülöm érte.

2017. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb mindent elárul az, hogy falusiak. Falun 99%-ban a kutya nem családtag, hanem fogyóeszköz, az állatkínzás mindennapos és elfogadott... Ne vedd fel a sértegetéseiket. Jah, ha nem tartanának kutyát a 4 fal között, akkor a kert mi? 4 kerítés, 0 törődés és foglalkozás.
2017. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!