Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék megbízható tenyészt...

Hol tudnék megbízható tenyésztőtől kutyust vásárolni?

Figyelt kérdés
Zala megyében keresek megbízható kutyatenyésztőt, aki (lehetőleg kan) mudikkal foglalkozik. Igen ritka kutyafajta, utánanéztem több helyen is, de nem sok mindent találtam Zala megyében. Remélem Ti tudtok segíteni. Köszönöm!

2017. jún. 17. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esély arra, hogy közvetlen környezetedben pont neked megfelelő, tökéletes kutyát fogsz találni. Nézegess további kenneleket, és bizony utazz el a kutyusért, máshogy nem fog menni.
2017. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Általában a nagyobb tenyésztőknél van kan is , amelyiket fedezésre tudja felajánlani.

Miért fontos számodra a kan?

2017. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért mert a környéken rengeteg kutya van és édesapám csak kan kutyát hajlandó tartani. Nem tudom igazán miért, de elég erős akaratú. Nem hiszem, hogy rá tudnám beszélni, hogy az eddigi 5 kan kutya után egy szukát tartsunk. Ne kérdezzétek... :(
2017. jún. 18. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!