Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első tüzelés előtt ivartalanít...

Első tüzelés előtt ivartalanított kutyával könnyebb a kamaszkor?

Figyelt kérdés
Az ivarérettség előtt ivartalanított szuka kutyákra hogy hat az ivartalanítás? Mennyiben befolyásolja a kamaszkort? Kb. mennyi idővel a műtét után érezhető a változás a viselkedésben? Köszönöm!

2017. jún. 17. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiféle változás nincs a viselkedésében, ha ivarérés előtt van ivartalanítva az állat.
2017. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel egy kutyát csak egy állapotban lehet vizsgálni, nincs rá egyértelmű válasz. Az én németjuhászom 6 hónaposan lett ivartalanítva. Így sem volt könnyű (főleg, mert rá 2 hónapra jött a vizsgaidőszak és kevesebbet dolgoztam vele és kicsit elszállt). kb 2 hónapba telt mire összekaptam utána a kutyát, arra a szintre amin volt. (12 hetes kora óta kutyasuliba járunk). Nem tudom mi lett volna ha ivaros marad, de szerintem még annél is dominánsabb lenne, ami nem lenne túl szerencsés..
2017. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!