Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen, jó kutyás kiránduló/...

Milyen, jó kutyás kiránduló/ túrázós helyet ismertek?

Figyelt kérdés

Hétvégén szeretnénk túrázni menni a kutyákkal (egy labrador és egy keverék). Olyan helyet keresek ahol azért egy jó pár km-es körtúrát le lehet nyomni, de a kutyáknak is biztonságos (szeretnek rohangálni így pl egy olyan szakadékos helyre mint a Rám szakadék nem mennénk:). Ha van a környéken vmi vár ahová ők is bejöhetnek az mégjobb. Na meg vmi kajalehetőség is jó lenne....

Legutóbb Regécen voltunk és az nagyon jó volt. Ha vki ismer egy hasonló helyet, lehetőleg az Északi-Középhegységben írjon:)


2010. máj. 19. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az É-Khg-et nem ismerem, én piliscsabai vagyok, és itt a Pilisben szoktam túrázni, többnyire a kutyáimmal. Nagyon szeretem, azt hiszem soha nem fogom megunni. Szép a természet, sok a látnivaló, vannak sűrű, vadregényes erdők, de vannak mezők is, sok a jelzett túrista út.

Konkrét útvonalat is tudok adni, ha jönnétek ide!

2010. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez jól hangzik, csak sajnos a Pilisbe csak kutya nélkül tudnánk menni, de őket meg most nem akarom otthon hagyni:) Szabolcsi vagyok, így nekünk inkább egy északi pont lenne megfelelő.


Most nézegettem a Nagy Egedet (Eger mellett), ott már én jártam egyszer, igaz kissé meredekebb részek is vannak de csak nem törik ki a nyakukat:O


Azt vki nem tudja hogy az egri várba beengednek-e kutyával?

2010. máj. 19. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már Eger, akkor Sirok? Az tudtommal szabadon látogatható, bár most lesz valami pünkösdi program is. Éttermek vannak. Bár azt nem tudom mi most a helyzet....ott folyik a Tarna!!???
2010. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindent elöntött a víz .. nem tudom hogy tudnátok túrázni ilyenkor

de mondjuk elmehetnétek erre: [link]

szervezett túra ... ezeken legalább attól nem kell rettegni hogy kilövik a kutyát a vadászok, mi mindig csak szervezett túrára megyünk, emiatt

2010. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezőtől bocs! (de én voltam a siroki váras)

1. válaszoló, aki piliscsabai! Tudnál válaszolni erre a kérdésemre? Pilisszántóra mennénk szombaton, a kápolnához!


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__866984-p..

2010. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ment a válasz!
2010. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!