Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem gusztustalan ez az üzletpo...

Nem gusztustalan ez az üzletpolitika?

Figyelt kérdés

Jó ár/érték arányú táp keresése közben a látókörömbe került a Susa AZ2 kutyatápja. Az összetevők listáját végigolvasva elég rokonszenvesnek tűnt:

Bárányhús és hússzármazékok, rizs, baromfizsír, növényi eredetű olajok, élesztő, répaszelet, lenmag, szentjánoskenyér, vitaminok, ásványianyagok, tojáspor.

(forrás: [link] )

Mivel az itteni vélemények között sem olvastam kirívóan rosszat, gondoltam kipróbálom. A vásárlást követően, otthon néztem meg tüzetesebben a csomagolást, ahol az első összetevő a kukorica volt. Egyrészt a honlapon szereplő listában egyáltalán nem szerepel a kukorica másrészt nem gabona szerepel az első helyen.

Ez az üzletpolitika kifizetődő? Hiszen gyakorlatilag egyszer lehet értelmes embert ezzel bepalizni. Egy idő után nem lesz vásárlójuk.



2017. jún. 19. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az üzletpolitika kifizetődő?"


Nézd meg hányan veszik a Chappyt, meg Pedigrét, meg a tescós 1800/10kg tápot És máris meglátod, hogy az emberek jó része nem törődik az összetevővel.

2017. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Küldd vissza.
2017. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Reklamálj! Én jártam már így, bár nem állateledellel, hanem kozmetikai termékkel, de mivel az egyik kutyám nagyon érzékeny egy bőrbetegség miatt, fontos volt, hogy adott összetevő ne szerepeljen benne. Visszaküldtem, visszafizették, azt mondták, hogy el lett írva a honlapon, de csak miután ott is hozzászóltam, hogy félrevezető a tájékoztató, akkor javították ott is. Ennyit erről.
2017. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldd vissza, valószínűleg csak elírás, amit nem javítanak. Mondjuk én egyetlen egy honlap alapján biztos nem rendeltem volna egy egész zacsi tápot. A "bárányhús és hússzármazékok" egyébként sem kecsegtető, mert javarészt csak vágóhídi hulladék.
2017. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!