Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care velemények?

Brit Care velemények?

Figyelt kérdés
Ma vettem Brit Care tápot kivancsi lennék a véleményekre. A Premium bevalt csak allergiás volt rá. :/ (csirkes volt) 150ft eltérés volt a baranyosatol ezert inkabb ezt vettem. Adatokat tudok adni.

2017. jún. 19. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Brit Care lamb & rice.
2017. jún. 19. 11:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel etetünk, szintén Premiumról váltottunk. Szerintem nagyon jó táp, a kutyám remek kondiban van, szép a szőre, a végtermék is normális, ráadásul örömmel eszi. Jobban szereti mint a Brit Premiumot, mondjuk ő eléggé válogatós. Mióta ezt eszi mintha energikusabb is lenne. 8 éves csivava keverék eszi a Lamb & Rice Small Breed változatát. Ő nem allergiás, de elvileg hipoallergén (Amúgy a Premium középkategóriás, a Care szuperprémium.)
2017. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. jún. 19. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Közepesen jó táp. A szuperprémium azért kicsit más kategória.
2017. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Care az már szuperpremium.
2017. jún. 19. 12:43
 6/7 A kérdező kommentje:

1. táp: friss bárány (min.20%), rizs, kukorica, dehidratált bárányhús, csirke olaj, árpa, hidrolizált báránymáj, répapép, élesztő, halliszt, ásványi anyagok, cikória (FOS forrása), MOS, monokalcium-foszfát, só, yukka kivonat.


2.táp: bárányhúsliszt (38%), rizs (38%), csirkezsír (tokoferolokkal tartósítva), szárított alma, lazacolaj (2%), természetes ízesítők, sörélesztő, hidrolizált rákhéj (glükózamin-szulfát forrás, 260 mg/kg), porckivonat (kondroitin-szulfát forrás, 160 mg/kg), mannán-oligoszacharidok (150 mg/kg), fűszernövények és gyümölcsök (rozmaring, szegfűszeg, citrusfélék, kurkuma, 150 mg/kg), frukto-oligoszacharidok (100 mg/kg), yucca schidigera kivonat (100 mg/kg), inulin (90 mg/kg), máriatövis (75 mg/kg)


Szerinted melyik a jobb?

2017. jún. 19. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is brit carerrel etetek csak a lazacossal.Sok jó minőségű táp után, ez vált be.Mondjuk csak 2 hete kapja de a végterméke tökéletes és sokkal kevesebb is .A napi 5 széklet helyett van 3, és nem sok.
2017. jún. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!