Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás előtt egy...

Ivartalanítás előtt egy héttel kaphat oltást a kutyám? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy szept. közepén kapta az első veszettségit.Ezt fél év után meg kell ismételni?(mert akkor egy kicsit elkéstünk)Viszont jövő kedden lesz az ivartalanítása.Kaphat most oltást?
2010. máj. 19. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem az orvostól kérdezed?
2010. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos állatorvoshoz hordom oltatni, mert olcsón csinálja, viszont a műtéttel nem őt bíztam meg. Ahol műtik, az viszont drága hely,csak most ivartalanítási akció van, így viszonylag jó az ár.Mindkét helyen elég furcsán jönne ki a kérdés.
2010. máj. 19. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Be kell telefonálnod mindkét helyre, persze névtelenül, mert csak érdeklődsz. Így 2 véleményt is hallasz, és cikinek sem lesz ciki :D
2010. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, kaphat oltást, az egy hét különbség nem kevés.

Ha kölyök volt, amikor az első veszettségijét kapta, akkor igen, meg kellett volna ismételni fél év múlva. Most már mindegy. Ha egészséges, erős kutya, az immunitás így is ki fog alakulni. Ha nincs kombináltja, azt is adass be majd neki.

2010. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Inkább hagyd most ki. Már nem kötelező az orvosnak jelenteni, semmi gond nem lesz belőle, ha csúszik egy kicsit a dolog.

Akkora árkülönbség meg nincs, hogy ne adhatná be az ivartalanítást végző. Én őt kérdezném meg, ha biztosra akarok menni.

2010. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy mikor varratszedésre mentünk, akkor kapta az oltást. Nem tudom előtte kaphat-e.
2010. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!