Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti honnan veszitek a kutyatápot?

Ti honnan veszitek a kutyatápot?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy internetről érdemesebb rendelni mint boltban venni, mert olcsóbb és jobb a minősége. Ha ez igaz honnan érdemes rendelni? Ti honnan veszitek a tápot? Mik a tapasztalatok? Köszi!

2017. jún. 20. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Acanashop.hu

Eddig mindig megkaptam másnapra, ellenben a Petnettel ahol volt, hogy egy hetet is várni kellett. Viszont itt lényegeseb kisebb a választék.

A táp amivel etetek 400 F/kg-al olcsóbb mint az AlphaZoo üzleteiben. (12kg-os kiszerelés)

2017. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisállateledel boltból, személyesen.
2017. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
zoofast.hu, zooplus.hu
2017. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi Petissimo.hu-ról rendelünk mindig. Sosem volt gond, a kiválasztott termékeket küldték. 9000Ft felett ingyenes a szállítás.
2017. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most már a Platinum shop-ból, mert ez a táp vált be. Amíg kísérleteztem, és váltogattam a tápokat (hogy megtaláljam az igazit), addig ezekről a zoofast, zooplus, és a petissimo webshopokból vásároltam. Játékokat, vitaminokat, egyéb felszereléseket még a mai napig ezekről szerzem be. Mind jó választás, csak figyeld az akciókat. Az egyiknél pontgyűjtés van, a másiknál törzsvásárlói kedvezmény, a harmadiknál pontok, amiket ajándékokra válthatsz be.

Szállításban a Petissimo a leggyorsabb, ők már akár másnap szállítanak. A másik kettő is megbízható, de azoknál érdemesebb mindig előre gondolkodni, nem akkor rendelni, mikor már üres otthon a tápos zsák.

2017. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SnoopyKutyaTáp válasza:
0%
snoopykutyatap.hu :)
2017. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pptomi ***** válasza:
Petissimotól.
2017. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Ha már itt reklámozod az üzleted (ami szabály ellenes) akkor a véleményem is megosztom róla.

A honlap igénytelen, az alap designt fáj nézni annyira ocsmány. Rengeteg kategóriának nincs indexképe, sőt abból is akad ami teljesen üres. Amelyiknek esetleg van indexképe ott akad olyan is ami nem copyright-free kép és gondolom ilyen igénytelen weblap mellett a szerzői jogokért nem fizettél, hogy felhasználd a képet.

A választék elég gyér, az árak pedig semmivel nem kedvezőbbek mint bármelyik nagy ismert webshopban (Petissimo, Petnet és társai).

A forráskóddal is akadnak problémák pl: [link]

2017. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fressnapfból veszem.
2018. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!