Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez miért van? (Jó...

Szerintetek ez miért van? (Jó ködös cím :D)

Figyelt kérdés
Szóval van egy ivartalanított kan kutyusom, kezdetektől fogva szocializált, egyéves múlt. Ha hazalátogatunk vidékre, visszük mindig magunkkal. Van a rokonságban egy kutya, ivaros kan, kicsit fiatalabb, de nagyobb testű, bulltípusú kutya (nagyon jámbor egyébként). Ha átvittük mindig kekeckedett vele, morgott is rá, de aztán végül játszottak mindig, csak az elején a kutyám vmiért ráfeszült gondolom a méretbeli különbségekre. Legutóbb a párom vitte át, nekem dolgom volt, és azt mondta, kezdetektől fogva játszottak, nem volt semmi agresszió. Mikor mentem érte, akkor megint acsarkodott vele, nem akarta a másik kutyát a közelembe engedni. Ez miért lehet?

2017. jún. 20. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Féltékeny? Véd tőle?
2017. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%
Valószínűleg féltékeny lehet rád a kis aranyos :)
2017. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kicsit fordítva néztem a dolgot. Persze, gondoltam, hogy van benne féltékenység, csak meglepő, hogy a párommal szemben meg nem, pedig ugyanúgy imádja, mint engem.

Inkább arra gondoltam (mivel én vagyok a nő), én lehetek a gyengébb a falkában, a férjemet meg nem félti.

2017. jún. 21. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!