Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az okozhatja, hogy...

Mi lehet az okozhatja, hogy folyamatosan erősen hullik a kutyám szőre?

Figyelt kérdés
Brit care hypoallergén tápot kap.
2017. jún. 20. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig hullik, vagy csak mostanában?

Miért kap hypoallergén tápot?

2017. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kutya?
2017. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ennek több oka is lehet. Nálunk pl. a szukánál ez azóta van, hogy ivartalaníttattuk. Olyan szinten hullik a szőre, mintha egyfolytában 365 napon keresztül vedlene. Doki szerint nem szokatlan, hogy ivartalanítás után megváltozik a kutya szőrhullása. A kannál nem tapasztaltunk ilyet sem ivartalanítás előtt, sem azóta.
2017. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Menhelyről hoztuk 1 éves. Beagle keverék. Folyamatosan hullik. Egy jó kondicioju értelmes kutyus. Lakásban van. Ha végig simitom marok szám szedhetem a szőrt. Hetente 2x furminátorral a többi napokon kesztyüs kefével tisztitom a bundáját. Gyógynövényes habsampont is használok az állatorvos javasolta. De még nem látom az eredményt.
2017. jún. 20. 21:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Három hónapja lett ivartalanitva szuka kutya.
2017. jún. 20. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akárhány beaglet ismerek mindnek veszedelmesen hullik a szőre, (lakásban tartott és udvarra kicsapott kutyáknál is ezt láttam) és nem múlik el hiába kefélik őket. Szerintem fajta tulajdonság is lehet, de ha ivartalanítás óta hullik ennyire az is okozhatta.
2017. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!