Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bele halhat a szülésbe...

Kutya bele halhat a szülésbe ha nincs mellette a gazdája?

Figyelt kérdés
Párom nem szeretné, ha a belvárosba szülne a kutyám. Ezért le szeretné vinni az anyjához vidékre. Még nem volt lent, félek hogy félne hogy ott hagyjuk és nem megyünk érte !

2017. jún. 21. 05:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút rossz ötlet, nem is értem az indokot. Nem is létezik semmiféle indok.

Bele nem hal (valószínűleg) de egyértelműen rettentően stresszes lenne számára.

Kiszakítani a falkájából, pont szüléskor... hát ehhez valami perverz állatkínzónak, vagy alap idiótának kell lenni.

2017. jún. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én is nagyon haragszom páromra még talán anyukámhoz levinném mert ott volt már 2 hónapot mikor külföldön voltam és tudja hogy érte megyek, de sokat dolgozik. Én nagyon vele szeretnék maradni :( nem tudom hogy vegyem rá páromat hogy itt engedje meg a szülést!
2017. jún. 21. 05:13
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

"a belvárosba szülne"


... gondolom nem a villamos sínek között szülne. Homályosítsd fel a párodat, hogy az állattartás nem róla szól. Pont senkit nem érdekel, hogy ő mit szeretne. A kutya érdekeit kell nézni.

2017. jún. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, egy ilyen embernek minek kutya? Ha valaki szőröset akar simogatni, meg dísznek tartja, arra egy plüss kutya is jó, és nincs probléma a szüléssel.


Egyébként meg egál, te meg azt ne engedd meg, hogy ne legyen melletted.

2017. jún. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Jah azzal indokolja hogy 1,5 szobás lakás és hogy ő is dolgozik sokat meg én is.
2017. jún. 21. 05:30
 6/29 anonim ***** válasza:
20%

Nem csak a kutya erdekeit kell szem elott tartani az allattartasnal. illetve ugy kell kutyat tartani, hogy az neki komfortos legyen. Pl nem tartunk kutyat lakasban (berhazban v lakotelepen) legfeljebb pincsit. megadjuk az eletteret es a komfort erzest neki.... Szulesnel meg semmikepp ne szakitsuk ki a megszokott kornyezetebol, az kegyetlenseg. Remelem teged nem kuldene el szulni, mondjuk Ausztraliaba. Idegen helyen a kutyanak alap allapotban is kell par nap, hogy megszokjon, nem am szules elott par nappal. Az tuti, hogy nem lenne egeszseges szules, es megsinylene a kutya. Az allatok nem szivesen szulnek egy nem biztonsagosnak tartott kornyezetben. Nekik a kolykok fontosabbak talan meg a gazdanal is. A parod egy hadibarom, ne engedd, hogy a kutya elkeruljon... Old meg, ugyes legy!

"Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél." (Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg)

2017. jún. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem, most mi a kifogás? Az hogy kicsi a lakás, vagy az hogy nem értek rá, amikor éppen szülni fog?... Mert a kettő együtt ku@vára nem passzol. És külön se!!!!!! Egyébként mi a fa@nak nektek kutya és minek hagytátok, hogy felcsinálja más kutya?
2017. jún. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti : Én nem tudom mikor felejtik el az emberek ezt a nagy kutya nem való lakásba dolgot.... Nálunk 40 kiló kutya van lakásban. Most éppen 46, mert ideiglenesen van nálunk mégegy kutyus. 2 percre van a 4 hektáros park, minden nap kint vagyunk 3 órát kb. Boldogok, kiegyensúlyozottak. Tökéletes életük van.

Kérdező! Mi a baja azzal, ha oda ellik? Minek szaporít egyáltalán? Mire kellenek a kiskutyák? Ne vigyétek el!!!! Amúgyis nagyon stresszes lesz.

2017. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Kedves kommelntelő. 2 kutyám van. Naponta töbször is sétáltatom kutyáim, még északa is elviszem őket. Egy 20 és egy 10 kg-s van. Hidd el boldogabbak mint akit ki dobnak az udvarra 1 játékkal és kajával. Mindenük megvan!!!
2017. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek szaporítotok????
2017. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!