Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care, Brit Premium vagy...

Brit Care, Brit Premium vagy Carnilove?

Figyelt kérdés

4 hónapos, középtermetű

Először RN wildernesst kapott, de egy hónap után híg lett tőle a széklete. Aztán Happy Dog Puppy-t, de azt most kinövi, és a Junior változatának az összetételétől nem vagyok elájulva:S

Az Acana és az Orijen az ár miatt kiesik. A Josera az összetétel miatt nem volt szimpatikus.

Mi a véleményetek? Mik a tapasztalataitok?

Esetleg próbáljak valami mást?



[link]

[link]

[link]



2017. jún. 21. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A Carnilove messzemenőleg jobb a másik kettőnél viszont elég erős táp. Ha érzékeny a kutyád gyomra nem feltétlen fogja bírni. De ilyen gyakran válltani sem célszer.
2017. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem is akarok gyakran váltani, csak az elsőről ugye muszáj volt, a "Puppy" kort meg kinövi..., és a Happy Dog Juniorja elég "soványkának" tűnik (noha a Puppy tetszett, és be is vált.

Lehet, hogy megpróbálom a Carnilove-ot.

A Britek közül melyik a jobb? (Csak mert meglepődtem, mert többektől hallottam, hogy a Premiumról váltottan Care-re.)

2017. jún. 21. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A Care a jobb, de ez látszik az összetételen is és az áron is érezhető. A legtöbb tápnál a puppy 1 éves korig vagy tovább szól, a happydognál nem tudom, hogy így van-e de a tápok többségénél igen.
2017. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

A Carnilove a legjobb, de elég erős táp, nem minden kutya bírja (hasmenés stb) Utána jön a Brit Care, ami szintén szuperprémium. A Brit Premium középkategóriás. Mi Care-rel etetünk, Premiumról váltottunk.


A Happy Dog nagyon túl van árazva. Kukoricával kezdődik, tehát abból van a legtöbb. Így rosszabb mint a Premium. Személy szerint a Brit Care-t ajánlom. Minőségi táp, elfogadható (és reális) áron.

2017. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Brit care.


A Brit premium egy rakás ..., az a 41% hústartalom az a friss csirkehúsra vonatkozik, de a tápgyártásnál ezt kiszárítják, tehát ha elveszed a vizet belőle, marad mondjuk...12% szérított hús/húsliszt.


Brit care bárányosban meg már eleve húsliszt van az összetevők között, asszem 38%...


A Carnilove meg 52% húsliszt van.


A Carnilove esetében felmerül a kérdés, mennyi értelme van ennyi fehérjével tömni a kutyát, hosszú távon nem kimondottan jó a veséknek (főleg, hogy hőkezelt fehérje...).

2017. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!