Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan büntessem meg a kutyámat?

Hogyan büntessem meg a kutyámat?

Figyelt kérdés

A konyhában van a fekhelye, de mivel most szakadt dörgött az ég így beengedtem a szobába, bár egyáltalán nem fél.

Közben behoztam édesanyám kutyáját mert fél és stresszel és simogattam, közben a sajátomat is. Egyszer csak odébb ment és pisilni kezdet az ágyra!


2017. jún. 23. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy te szerencsétlen.
2017. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%
Mar sehogy max abban a pillanatban szoltal volna ra hogy mit csinalsz ennyi mostmar ne bantsd
2017. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Utólag már sehogy te barom. Mégis mire gondoltál? Kukoricán térdelteted? Akkor kellett volna leszidni majd kiküldeni.
2017. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Üljetek le , és beszéljétek meg!
2017. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Másik, kutyát NEM nyugtatgatunk ha dörög.


Az azt jelenti, hogy TÉNYLEG van odakint valami, amitől félni kell.


Ülj nyugodtan, légy a kősziklája, mutasd meg neki hogy nem félsz, sőt, szinte észre sem veszed a vihart, szóval neki sem kellene.

2017. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Szóval a tied bent lakik? A édesanyád kutyája meg kinti?

Mert, ha így van, a tied szépen megjelölte az ágyadat, hogy jelezze, az az övé, semmi köze hozzá az édesanyád kutyájának.

2017. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Oh micsoda intelligens válaszok is vannak itt. Igazán szórakoztató!

Egyébként abban a pillanatban leszidtam és kiküldtem. Büntetésként pedig elmarad a reggelije! Illetve nem szólok hozzá!


Köszönöm mindenkinek és nem olyan tanácsot szerettem volna miszerint kössem ki és gyújtsam fel, vagy kössek a lábára szikla darabot, vagy dobjam a tengerbe.

😃😃😃 én az ágyban alszom, ő sem és én sem piszkitok az ő ágyában, és tiszteletlenség volt a részéről!

2017. jún. 23. 10:16
 8/16 A kérdező kommentje:
Az édesanyámé a saját lakásukba lakik,mivel ez sorház, csak ő dolgozik.
2017. jún. 23. 10:17
 9/16 Hardy Weinberg ***** válasza:
93%

"Büntetésként pedig elmarad a reggelije! Illetve nem szólok hozzá!"


Szegény kutya... mármint nem a "büntetés" miatt, hanem mert veled kénytelen leélni az életét.

2017. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem probléma neki ha kihagy egy étkezést, viszont kár mert rhadtul nem fogja érteni hogy miért nem. Add csak oda neki.


Az ágybavizelés meg nem a tiszteletlenségről szólt - dominancia a másik kutya irányába.


Mellesleg, ha te hirtelen felindulásból belepisilsz az ágyába, attól ő nem fog belevizelni a tiédbe válaszul. Fordítva is így működik.

2017. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!