Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a Bolognese szőrét egyszer...

Ha a Bolognese szőrét egyszer lenyírjuk, az még visszanőhet úgy mint előtte (a nyírás előtt)?

Figyelt kérdés

Szerettük volna kiállításra vinni bolognese fajtájú kan kutyusunkat,de sajnos felületes fésülés miatt az aljszőrzetén lett vagy 10 csomó!Nem viseli a hosszas fésülgetést,tudom ez az én hibám hogy ilyen állapotú lett a szőre! Elsősorban hozzáértők válaszát várom,vagy akiknek van benne tapasztalata.(De ötletek is jöhetnek :) )

Tehát ha most lenyírjuk a szőrét és rendesen, alaposan kifésüljük azután rendszeresen akkor lehet megint olyan a szép a szőre,hogy versenyre vigyük ,vagy nyírás után már nem lehet vinni versenyre?

Köszönöm szépen 30/N



2017. jún. 23. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, amúgy is nyírós fajta.
2017. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj de jó,most megnyugodtam:)

Köszönöm a választ

2017. jún. 23. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszanő, ugyanolyan lesz, mint előtte, csak fellélegzik és letisztul a bőre.
2017. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is! :)
2017. jún. 23. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ! Visszanő. Sok sikert a kiálításhoz
2017. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. szept. 3. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!