Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutya gyümölcsöt?

Ehet a kutya gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy igen, de sok helyen azt is,hogy nem. Az en 6eves yorkim nagyon szereti a banant, almat,dinnyet- megpucolva,aprora vagva,mag nelkul termeszetesen. Sosem volt meg a 6ev alatt beteg, orvoshoz is 3havonta viszem, mert az elozo kutyusom beteges volt,igy ot feltem. Mindig azt mondjak,hogy egeszseges, szepek a fogacskai,stb.. Megis elgondolkodtam rajta,hogy mivan,ha ezzel artok neki? Nem napi szinten eszi, 2hetente max 2alkalommal,es akkor sem nagy adagot! Megis sajat tapasztalat,vagy valami tanacs erdekelne. Off nem erdekel,ertelmes valaszokat varok,koszonom!!

2017. jún. 23. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adjál neki, ugyanolyan jót tesz a vitamintartalma mint az embernek. Szőlő, ribizli ami árt a kutyának.
2017. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk a diót, borsót, kukoricát is megeszi, még talán a meggyet is néha :)
2017. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetne ?
2017. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szüleim tacskója megzabálja (direkt nem azt írtam, hogy eszi) az almát és kuncsorog, ha borsót szemezünk. :) semmi baja tőle
2017. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezekben a valaszokban remenykedtem,koszonom!!:) mindenkinek ment a zold kezecske!

Sok helyen azt olvastam,hogy szorulast okoz a kutyanak,vagy kihannya,ebbol kesobb baja lehet.. De szerintem egyertelmu,hogyha ilyet tapasztal valaki,akkor tobbet nem ad olyat a kutyanak,nemde?!:))

Megegyszer koszonom!

2017. jún. 23. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk magyar vizslánk volt, és konkréten a fáról ette le a szilvát, az almát (alacsony fáink voltak, elérte az alsó ágakat), az erdőben meg a szedret ette a bokrokról. Más gyümölcs nem nagyon érdekelte, de ezeket szerette. Soha nem volt baja tőlük.
2017. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Szilvát nem szabad, azt mondta az állatorvos.
2017. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne ehetne szilvát???? Az enyém pont tegnap evett meg két szemet, természetesen mag nélkül. Még él, s mi baja is lehetne??? Ha túl sokat kap esetleg hasmenés befigyel. Ennyi!
2017. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
A border colliem is imádja az össze gyümölcsöt, zöldséget. Így nyáron leeszi a bokorról a szedret, a málnát, a szamócát, a fák alsó ágairól a cseresznyét, ősszel az almát, szilvát. De bármit megeszik, ha kap barackot, dinnyét...stb. Semmi baja nincs tőle!
2017. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk a husky kutyusunk a lehullott diókat szokta, meg a körtéért felugrik.

Bár azt elvileg nem ehetne, de néha lop szöllőt és egy egész fürtől sem volt még eddig semmi baja.


Amúgy 8 éves, de 4 évesen volt egy teljes vércseréje kullancs miatt és akkor azt mondták, hogy 6 éves korára olyan lesz mint egy 12 éves kutya, de még most sem olyan.

2017. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!