Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maltai selyemkutya, velemenyek?

Maltai selyemkutya, velemenyek?

Figyelt kérdés

Utalkozo kommenteket nem kerek!!

Ha esetleg meg van otletetek, hogy milyen kutyakat tarthatok lakasban, varom!


2017. jún. 24. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden fajta kutyát tarthatsz, kivéve nagytestű nagybundás molosszerek-pincherek, ha megfelelően lemozgatod, megadod neki a szükségleteit.
2017. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit tudsz a kutyának nyújtani? Mennyit és hogy foglalkoznál vele? Volt-e már kutyád? Ő mennyire volt jól nevelt? Mennyit szánnál a vételárra?
2017. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak máltai selyemszőrűt ne! Nagyon rossz választás, szerintem az egyik legrosszabb, nagyon kiszúrnál magaddal. A húgomnak bekattant hogy kutya kell, sokáig könyörgött érte, erre kb kicsit több mint 1 éve megkapta, egy máltai (fiú) formájában. Nagyon nevelhetetlen, genetikailag hiperaktív (ez enyhe kifejezés rá), idegbeteg kutya. Kutyasuliba is járt, ott is ő volt a legrosszabb. Egyszerűen nem túlzok, megülni nem tud, najó csak azt az egyet tud. Ül, fekszik, de a maraddal már gondok vannak. Sétálni egyáltalán nem tud, csak húzza a pórázt, rohan, mint egy őrült. Egyszerűen nem tud nyugton lenni. Akaratos, nem lehet kizárni stb. Ha nyáron elmegy valahova a húgom, jobbhíján mindig rám hagyja. Mostmár nemet mondtam neki, mert nem szeretem anyira a kutyáját, de egy kutyasuli sem vállalta el itt ahol élünk. Úgyhogy már alig várom, hogy leteljen ez a 3 nap, hatalmas teher, de komolyan.

És ezt úgy írom, hogy szeretem a kutyákat (nem egy elvetemült, szélsőséges kutyaimádó vagyok) de ez kibírhatatlan. Azt gondolom vannak határok. A kutya szolgálja már az embert és NE FORDÍTVA.

2017. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Elképesztően szeretetteljes kutyuskák.

Jó idegrendszerű, kedves, ragaszkodó, gyorsan tanuló kutyák.

DE csak akkor ha tenyésztőtől van.

Mivel elképesztően sok szaporító "tenyészti" ezt a kutyafajtát, nagyon beteges, irtó rossz idegrendszerű, ki tudja kik a szülei kutyát kapnál.

2017. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!