Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nagyon meleg van és azért sem érzi jól magát, de ma még rosszabbul néz ki. Pénteken elmentünk a KFC-be és az onnan hazahozott csontokat tegnap este odaadtuk a kutyámnak. Eddig is minden alkalommal így történt, de most valami nem volt rendben. Ma reggel már valami habot hányt vissza és azóta nem eszik, nem is iszik, csak fekszik a háza alatt. Lehet hogy csak elrontotta a gyomrát mert túl sokat és túl gyorsan evett? Kérlek valaki segítsen, nagyon aggódok miatta...
2017. jún. 25. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyétek el orvoshoz!!

Egy tanács főtt/sült csirke csontot ne adj többet a kutyának, mert nem jó neki. Szilánkosan törik és a gyomrát/belét átszurhatja (remélhetőleg most nem ez történt, de mi hamarabb lássa orvos).

2017. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerül a kérdés, hogy nincs jól a kutya és orvosra van szüksége akkor miért nem viszitek orvoshoz egyből? Van ügyelet minden megyében, nagyvárosban.

Főtt csirke csontot pedig nem adunk a kutyának mert szilánkosra törik és simán átszúrja a kutya gyomrát, nyelőcsövét, beleit stb. Arról nem is beszélve, hogy a KFC túl fűszeres a kutya gyomrának.

Dehogy aggódsz te miatta, csak a lelkiismereted nyugtatod. Ha tényleg aggódnál miatta és láthatóan komoly baja lenne már tegnap orvoshoz vitted volna vagy első körben oda se adod neki a csontokat.

Felelős állattartás, gratulálok idióta.

2017. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ahogy az előttem szólók írták, csirkecsontot nem szabad adni a kutyának. Hozzátenném: hal- és nyúlcsontot sem kaphat, mert azok is szilánkosra törnek és bajt okozhatnak.

Vidd el orvoshoz!!!

2017. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csontot csak nyersen, de akkor bármilyet (kivéve sertés és vad, mert azt alapjáraton nem adunk nyersen)
2017. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó, örülök, hogy te ennyire jól ismersz hogy én mikor aggódok és mikor nem. Talán pont te vagy az idióta amiért csak ilyen megnyilvánulásba tudsz hozzászólni valamihez. De most aztán nagyon büszke lehetsz, hogy most jól kioktattál. Húha, írd fel a faladra és majd meséld el az unokáidnak.
2017. jún. 25. 12:20
 6/8 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm.
2017. jún. 25. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha a gyereked péntek este elkezd hányni és megalapozott gyanúja van, hogy szervi sérülése lett (gyomrát kiszúrta valami) akkor mit teszel? Vársz hétfőig? Akkor most ugyan ezt kutyával, azzal a különbséggel, hogy a kutya nem tud szólni és ki van szolgáltatva a "gondoskodó" gazdájának aki várja a csodát.


Mit vártál, hogy majd pátyolgatom a lelkiismereted, hogy semmi baja nem lesz? Ha akkor érezted magad kellően rátermettnek mikor a kutyát elvállaltad akkor probléma idején is jó lenne észbe kapni.

Szeretem amikor mindenki jön a "mert te olyan jól ismersz" védekző mechanizmussal. Egyáltalán nem kell ismerjünk, sőt nem is akar senki megismerni téged. A kutyád egészsége érdekel, semmi más. Az pedig az ismerettség nélkül is kiderült a kérdésedből, hogy semmit nem teszel azért, hogy jobban legyen.


Az idiótára pedig visszatérnék egy annyival, hogy kettőnk közül nem én etetem agyonfűszerezett főtt csöves csonttal a kutyám.

2017. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudom mi baja!!! Egészen pontosan az hogy van egy ilyen kedves gázsija aki elmegy bejárják a KFCben és olyan szöget hogy a kutyus az vegyen egy darab marha lábszár csontot rágcsálnivalók, helyette megkapja az olajban szenesitett csirke csontokat, ami ezek szerint most problémát okozott a kutyusnal. Na szóval a legnagyobb baja, hogy szarul van habot hányt és csak fekszik a gazdi meg megkérdezi a neten hogy mi van ahelyett hogy orvoshoz vinne sz ebben az esetben beteg kutyát. Ez igazából nagy baj. Ha eddig nem vittek dokihoz holnap rögtön irány a doki.
2017. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!