Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Depressziós a kutyám?

Depressziós a kutyám?

Figyelt kérdés
Sajnos a napokban 9 kölykét vesztette el a német juhászom. Első ellése volt és nem igazán tudta hogyan kell őket gondozni. Sok halva született (valószínűleg egy régebbi balaset miatt ahol zúzódott a csípője). Viszont mikor meghalt az utolsó kölyök azt ugye elvettem és eltemettem. De ő azóta is nálam keresi. A pokróccal fekszik amin a pici volt és nem tágít mellőle. Vittem le neki egy plüss pingvint ami kicsit hasonlít a kölykére. Elfogadta és védi őt. De lehet depressziós a kutyám? Valamint a tejjel ami az anyának van mit csináljak? Az felszívódik neki vagy állatorvos tud rajta segíteni? Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat

2017. jún. 25. 21:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
72%
Szaporítsunk hozzáértés nélkül, hurrá.
2017. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem szaporitunk hozzaertes nelkul!! A doki azt mondta sosem lehet kutyaja mert mindig verzett csak. Most pedig keson vettuk eszre hogy no a pocakja. Normalis valaszokat kertem nem okoskodokat. Es ha mar "szaporitanank" akkor nem menhelyre kerulnenek es nem lennenek kinozva!! Szereto gazdak vartak rajuk!
2017. jún. 25. 21:42
 3/47 A kérdező kommentje:
Es most voltunk vele dokinal. Kapott injekciokat es minden egyebet. Tehat azt sem mondhatod hogy orvos nem latta es beteg lett!
2017. jún. 25. 21:43
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

A pokrócot elrakod. A plüsst is.

Pár napig keresni fogja a kölyköket. nem pátyulgatod, nem sajnálgatod. Minden úgy menjen, mint ellés előtt.

Orvosra szükség van, hogy segítse a tisztulást és a tejtermelés elapasztását.

2017. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a kutya? Meg kell beszélni az orvossal az ivartalanítás időpontját. Ha folyamatosan vérzik ismét, akkor kissé nehezebb dolga lesz az orvosnak, de akkor is meg kell csináltatni.
2017. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
3 éves. Nem úgy vérzik. Csak ha pároztatva lett az után kis idővel vérzett. Gondolom elvetélt és ez okozta. Az orvossal minel elobb beszelek. Koszonom a normalis valaszokat. Ment a zold kez (:
2017. jún. 25. 21:49
 7/47 anonim ***** válasza:
86%
El sem merem képzelni mennyit foglalkozhattok azzal a kutyával ha a vemhességet sem vettétek észre.
2017. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Pokrócot vedd el. Ridegtartás. Orvos.
2017. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Szegény. Őszintén szólva én nem hallottam olyanról hogy kutya depressziós legyen, de mivel érző lény miért ne. A pokrócot, pingvint vedd el tőle. Szerintem hamar túl esik rajta. Sok sikert! <3
2017. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Sokat van vele foglalkova. De egy kover kutyarol nem igazan konnyu megallapitani. Koszonom a hasznos valadzokat. Ment a zold kez (: <3
2017. jún. 25. 22:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!