Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a kutyapisi...

Természetes egészség kérdése:

Mit lehet tenni a kutyapisi szaga ellen?

Figyelt kérdés

Az udvaron ahol a kutyánk van pisiszag csap meg. Főleg ebben a melegben eléggé érezhető. Mit lehet tenni a kutyapisi szaga ellen?

(csak értelmes és segítőkész emberektől várok választ, köszönöm!)



2017. jún. 27. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosítani kell neki olyan helyet a kis-, és nagydolgai elvégzésére, ahol nem csak betonon tudja elvégezni.
2017. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen én még nem tudtam tenni. Pedig egy helyre jár, hátul egy füves részre, mégis érezni.
2017. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyan helyen van, ahol van föld és beton. Oda végzi a kis és nagy dolgát a föld van és nagyon beissza a szag.

A nagy wc-t összeszedem a kis wc-vel nem tudok mit kezdeni. Kérem aki tud valami jót ötletet ossza meg velem, Köszönöm!

2017. jún. 27. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom ez hogy lehet. Nálunk az egész udvar (a járdát leszámítva) füves. 3 kutyánk van, de pisi szag soha nincs. Akkor volt, mikor a kannak mániája volt a járdaszegélyre pisilni. Onnan leszoktattam, azóta nincs soha szag.
2017. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adjál a kutyusnak sok vizet inni. Pontosabban mindig legyen friss vize. A víztől hígabb lesz a pisi, és a szaga sem lesz olyan erős. Ha van lehetőséged öntözd bő vízzel azt a területet, amit használ.
2017. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Víz egész nap van előtte. Köszönöm a kedves hozzászólásokat, a locsolást kipróbáljuk.

Ha van még ötlet várom. Köszönöm! :)

2017. jún. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!