Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Mi lehet ezz?

SOS. Mi lehet ezz?

Figyelt kérdés
A kan káj kutyám micsodája be van dagadva. Nagyon meg vagyok ilyedve. Nem tudom mi ez. Csak delutan tudom elvinni dokihoz de addig is nagyon aggodom. Lehet nem tud pisilni. Nincs ivartalanitva. Es a laban a konyokenel van egy hatalmas csomó ami a masik laban is kezd keletkezni. Nem tudjatok mi lehet ez? Nagyom aggodom erte. Legyszii irjatook gyorsaan valaszolaat😭😭😭
2017. jún. 27. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Felnőtt kutya?

Ha igen, kicsit jól érezte magát és azért van "bedagadva a micsodája".

A könyöknél pedig bursa lehet, vagy ízületi gond. Vidd orvoshoz.

2017. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Es van ra esely hogy a labanal vagy a micsodalyanal az daganat? Es nem fog meghalni? 1,5 eves kutya
2017. jún. 27. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt majd az orvos megállapítja. Az hogy a "micsodájánál" be van dagadva tág fogalom, érdemes lenne leírni hogy a nemi szerve melyik része és hogyan van bedagadva. Ha csak nagyobbnak tűnik akkor nincs szerintem ok az aggodalomra, kan kutyáknál gyakori amikor izgalmi állapotba kerülnek, viszont ha egyes része van csak megdagadva és vizenyős esetleg, akkor ott komoly probléma áll a dolgok hátterében.
2017. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok..

Valóban hirtelen válaszoltam. Pontosítani kellene, mi van a "micsodájánál" bedagadva?

2017. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!