Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Régi parkettás lakásban hogy...

Régi parkettás lakásban hogy lehet eltüntetni a kutyapisi szagot?

Figyelt kérdés
Amíg dolgoztam,a kutyám otthon jó párszor bepisilt a padlóra,ami elég régi,vannak közte kisebb rések,és gondolom abba is belefolyt.Így hiába mosok fel ezerszer,szerintem beitta a fa is,már hypot is használtam amit nem szabadna,attól meg elkezdett feketedni néhány helyen,szerintem rohad.Tudok erre megoldást találni,pl. hogy mivel mossak fel hogyan,vagy erre csak az van,hogy fel kell szedetni,és valami járólapot lerakni.Ti mit csinálnátok a helyemben ? A kutya meg érzi hova jelölt,állandóan megtalálja ugyanazokat a helyeket már csak azért is.Plusz gond hogy 3 műszakban dolgozok,össze-vissza,így teljesen más időpontban tudom kivinni,ez is megkeveri.De egyenlőre a legnagyobb gondom a szag amit érzek a lakásban.
2017. jún. 27. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Ha rohad akkor csere előbb- utóbb. Nekem ilyenre a tömény ecetet ajánlották. Emellett bármilyen nehéz is próbálj kidolgozni egy napirendet.
2017. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!