Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti elajándékoznátok a kutyát...

Ti elajándékoznátok a kutyát ilyen esetben?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Most úgy néz ki össze jött a baba de mivel a párom 2x elvetélt így veszélyeztetett terhes.

Ha az egészségüket kockáztatná csak azért, hogy a kutyákkal legyen én lehet odadnán őket...

Ti?


2017. jún. 28. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem adnám oda. Megoldanám a higiéniát az elszeparálást de soha semmiért nem adnám oda.
2017. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen esetben nem ajándékoznám el a kutyát. Ha a párom megtenné, akkor elhagynám. A kutya egy érző lény, nem pedig egy tárgy. Számomra nem ér kevesebbet az embernél.
2017. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha a babák élete múlna rajta, én odaadnám legalább ideiglenesen valakinek a kutYákat.
2017. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Elajándékoznátok egy családtagotokat?

Nálunk a kutya is családtag. Egy terhes nőnél a szeretett háziállat elvesztése is okozhat olyan traumát, depressziót, ami akár vetéléshez vezethet. Más megoldást keresnék.

2017. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Amennyibe a higiéniára odafigyeltek és a kutya is orvos által ellenőrizve van rendszeresen, akkor a világon semmi baja nem lesz se a párodnak, se a gyereknek. Ilyen erővel, ha majd 2. gyereket vártok, akkor az elsőt is örökbe adjátok, mert ki tudja milyen betegségeket hozhat haza? Sosem értettem ezt a logikát.
2017. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olvassátok el a belinkelt kérdést :)

Nem a higéniáról van szó benne :)

2017. jún. 28. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Az ő dolga eldönteni, hogy mennyit bír el.

Az nem helyes, hogy ennyire elhanyagolja a háztartást, ezt megbeszélhetnéd vele.

Az, hogy még nem indult be nála a "fészekrakás", hát... ki ilyen, ki olyan. (Mást is hajlamos az utolsó pillantra hagyni? Esetleg fél, hogy megint elvetél, és még azért nem veti bele magát? - nyilván nem arról van szó, hogy nincs a babaszobára egy fél órája a KUTYA MIATT, hanem egyszerűen valamiért nem akaródzik neki (még) foglalkozni vele).

Lehet, hogy azért foglalkozik a kutyával, mert feszült, és így kikapcsolódik, lehet, hogy már most kompenzálja, hogy később kevesebb ideje lesz rá, ki tudja? De igazából az ő dolga, nem hiszem, hogy ebbe bele kellene szólnod.

Az ikerterhességeknél egyáltalán nem ritka sem a koraszülés sem más komplikáció, ezért, ha bármi történne, durva érzelmi zsarolás lenne ezért bűntudatot kelteni benne. (Én durván koraszülött voltam, pedig egyedüli terhesség volt, és az anyám több hónapot feküdt miattam - és teljesen jól teljesítő felnőtt lett belőlem:) Szóval a koraszülöttség sem tragédia.)

Ez az egész nekem úgy jön le, hogy egyszerűen féltékeny vagy a kutyára, és nem, nemhogy nem fordulna meg a fejemben, hogy túladjak a kutyámon a párom "hisztije" (bocs) miatt, hanem veled beszélném meg, hogy értem én, hogy ideges vagy a babvárás miatt, és aggódsz meg tűkön ülsz meg minden, de felnőtt ember vagyok én is, és szállj már le végre rólam:)

2017. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Össze kevered az én kérdésemet és a belinkelt kérdést :) ott nincs vetélésről szó, én csak leírtam, hogyha nálunk lenne ilyen én biztos oda adnám akár csak ideiglenesen is.
2017. jún. 28. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább helyre tenném a párom

2017. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kutyákkal foglalkozás az hogy teszi kockára az egészségüket? Már elnézést a megfogalmazásért, de ha szándékosan olyan hülyeségeket csinál, amiket nem kéne, mert veszélyezteti, akkor nem látom be, kutya nélkül miért ne csinálna ilyesmit, valamint elgondolkodnék, hogy akar-e egyáltalán gyereket.
2017. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!