Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem japán akita inu...

Mivel etessem japán akita inu kutyámat?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves akitám, aki kiskora óta nagyon finnyás volt mindenre. Tápot egyáltalán nem eszi, inkább éhezett, 9 napon keresztül, de semmi. Húsfélét is csak immel-ámmal eszegeti, nyers húshoz hozzá se nyúl. Konzervet is eszegeti, de azt is csak mikor milyet.

Nem tudom már mit adhatnék neki. Ötletek?



2017. jún. 29. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mintha az én kutyámról írnál. Bekem isvakitám van és nagyon finnyás. Csak konzervvel eszi meg a tápot. Mi happy dog neuseelandot adunk neki nagyon jó minőségű konzervvel és így eszi. Előtte sok tápot próbáltunk még, a select gold is bevált.
2017. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

*nekem

*is akitám

2017. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ha főznél neki? :) tejtermékekkel, zöldséggel, gyümölccsel hogy áll?
2017. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sennilyen főtt kaját nem eszik meg, ami emberi fogyasztásra alkalmas, egyedül a tejet itta mikor pici volt, de hasmenése volt tőle. Zöldség gyümölcs? Hülyének nézett a kutya, mikor adtam neki a sárgabarackot, dinnyét:/

Szoktam neki rizst husival répa kockákkal, de kiválogatja a húst. Ha darálj hússal keverem be, akkor meg ráhúzza az orrát és otthagyja:$

Próbáltam keverni is a tápot mindenfélével, áztattam is stb de nem, ha táp, akkor inkább éhezik.

Te milyen konzervet veszel neki? Én premiere, select gold, belcando, animonda. Folyton váltogatom, ha egyszer eszik vmelyikből, következő etetésnél már nem kellnneki ugyanaz a fajta.

Kiskorától kezdve az etetéssel küzdünk:(

2017. jún. 29. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha ennyire válogat, akkor marad az éhezés :/ az oké, hogy nem szeret néhány dolgot, de ennyire


Konzervből amúgy mi Premiere-t szoktunk venni. A táp Brit Care.

2017. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kiskora óta ilyen, mondom, próbáltam az éhezőset, hogy nem kap mást, csak napi 2x elétettem a tápot, de 9(!)napig nem evett egy árva szemet se. Aztán feladtam. Nem ette meg.
2017. jún. 29. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi is már kiskora óta bajlódunk ezzek, ugyan ezeket csinálja. Mi a GranCarno konzervrket vesszük, imádja őket
2017. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
9 napig egy falatot sem evett, se nasi se semmi és akkor sem ette meg? Ez akkor már orvost kíván! Minden rendben van vele? Szája, fogai, ínye, torka?
2017. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor a 9.napon sem volt hajlandó elfogadni a reggelit, aznap délután elvittem az állatorvoshoz, mondván, biztos, hogy beteg, ilyen nincs. Megnézte fogait, torkát, remdben voltak, lázat mért, meghallgatta a szívét, légzését, bélsár, vizelet mintát vett, vérképet nézett, ultrahangot. SEMMI baja nincs, minden teszt eredménye negatív. Doki ezután elkükdött azzal, higy ritka finnyás kutyám van.
2017. jún. 29. 12:28
 10/10 vida1989 válasza:
Sziasztok! Nekem is ez volt az Akitámmal, alig akart enni, de pár hónapja kapja a Lazacos Purina ProPlant. Ez nagyon bejött neki!
2017. júl. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!