Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecskemét környékén megbízható...

Kecskemét környékén megbízható Mopsz tenyésztőt ismer valaki?

Figyelt kérdés
Kecskemét környékén szeretnék mopszot venni tenyésztőtől. Max 100ezer forintba szeretnénk. (Nem kiállításos kutyát szeretnék venni hanem házi sima kutyát:).) Várom a válaszokat!:)

2017. jún. 29. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó is legyen, olcsó is, és közel? Ebből max 2 feltétel valósulhat meg egyszerre...bár az olcsó a legesélytelenebb...
2017. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak "sima házi" kutyának kell, nincs veke konkrét célod és elegendő pénzed sem, akkor fogadj örökbe nenhelyről.

[link]

2017. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küldő: fdggdg

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 14:52

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Kecskemét környékén megbízható Mopsz tenyésztőt ismer valaki?

"Ha csak "sima házi" kutyának kell, nincs veke konkrét célod és elegendő pénzed sem, akkor fogadj örökbe nenhelyről. [link]

Téma: mopsz

Az üzenet: szia! a célt én úgy értettem és a sima házi kutyát hogy én nem szeretném versenyekre vinni magyarul ez a törzsköny vagy micsoda(nem vgayok jártas kutyákba még nagyon) nem feltétlenül kell nekem:)


Vagy tenyésztő vagy menhely. Ha tenyésztő, akkor igen is KELL a tk, mivel anélkül nem fajtatiszta a kutya és csak egy szaporítót támogatsz! Illetve, ha tenyésztőtől vásárolsz kiskutyát, akkor legyen: tk, chip, 2 oltás, többszöri féregtelenítés, szerződés, számla, garancia, 8 hetesnél NEM korábbi elhozatal.

A szülők legyenek a fajtára jellemző betegségekre szűrve, legyen tenyészszemle, kiállítási díjak, címek.

A tenyésztőnek rendelkeznie kell kennelnévvel, normális körülmények közt tartani a kutyáit.

Ennek ára 2-3 százezer forint.

A másik lehetőség fajtamentők/menhelyek/sintértelepek.

2017. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezt a hosszú, és értelmes választ!:) A szüleim nem hitték el hogy egy normális kiskutya ára 150ezernél kezdődik min. legalább most már nem is 1 ember feltudott világosítani ebben hogy higgyenek nekem:)
2017. jún. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!