Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon paraszt voltam? Van...

Nagyon paraszt voltam? Van egy szomszéd akinek vannak kutyáji. Nem is kicsik. Allergiás vagyok rájuk, és ezt tudja. Mégis mikor szereltem az autómat leszarta és rámeresztette a kutyákat és beszóltam hogy "vigye már innek őket".

Figyelt kérdés

tudom durvának tűnik, de amikor a liftben valamikor megkértem hogy ne hozza be mert én voltam bent, ő pedig megkérdezte hogy "jöhet egy kis kutyuska?", mondtam hogy persze, de akkor én kiszállok legyalogolok, ugyanis allergiás vagyok és egy légtérben nem akarok lenni velük, mivel befulladok. Én nem csak köhögök vagy begyullad a szemem és FULLADOK! Tudja azóta és mégis tegnap direkt rámengedte őket. Igaz szabadban volt, de látta hogy nagyon húzódzkodom tőlük, de szaglászni akart a kutya, hát hadd szaglásson, én pedig beszóltam ezt a mondatot, amire azt válaszolta hogy "magához sem ért". Szerintetek paraszt voltam? :S


Nem akarok az lenni. nem akarok goromba lenni, de ez nagyon kijött, ideges is voltam mert nem ment amit csináltam és akkor még ez is, próbálok elhúzódszkodni, erre jobban engedi a pórázt.


2017. jún. 29. 21:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

"Én nem csak köhögök vagy begyullad a szemem és FULLADOK! "


Itt ÉN akart lenni nem pedig ÉS.

2017. jún. 29. 21:33
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Megállítod, és érthetően, bele az arcába nyugodt hangon elmagyarázod neki, hogy allergiás vagy a kutyákra. Nem csak az övére, mindre. Megkéred, legyen szíves távol tartani a kutyáját tőled.

Ha pedig nem ért a szóból, legközelebb, ha a kutya a közeledbe jön, lefújod.

2017. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki tisztán akkor és érthetően. de akkor megmondom neki még egyszer.
2017. jún. 29. 21:40
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Akkor utcára se menj ki, mert elmehet melletted egy bármikor. Vegyél védőmaszkot, zárkózz be a házba, az ablakot is zárd be, és egy légmentes buborékban éld le az "életedet".

És igen, kicsit antiszociális vagy. De nem baj, biztos megszokták már a lakótársaid.

2017. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki tudja a másikról, hogy nem örül a kutyák közelségének mindegy, milyen okból, az egy bunkó, ha odaengedi a kutyáit, ennyi. Bunkókkal meg nem finomkodunk.
2017. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kutyás vagyok. Nagyon. De soha eszembe nem jutna valakire +ráerőszakolni" a kutyáimat, pláne, ha még meg is kérnek, hogy ne.

Legközelebb még egyszer mondd el neki a problémádat. Nyugodt hangnemben, kedvesen. Úgy az emberek nagy részével könnyebb dűlőre jutni (bármilyen hülyék is legyenek). Ha ennek ellenére is s eggfej lesz a szomszéd, akkor sajnos kénytelen leszel te elkerülni őket.

2017. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

"kutyáji"

:-)))

2017. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Földet művelsz és haszonállatokat tartasz ? Ugyanis a paraszt ez. Szégyenletes, hogy szitokszó manapság.
2017. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
# 2-es, azt a lefújást a kutyára érted? A kutya nem tudja, hogy nem mehet oda, ha a barom gazdája nem szól rá, nem ő a hibás. Szóval ne legyél paraszt!
2017. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Kutyás vagyok és asztmás. Őszintén én a "jöhet egy kis kutyuska?" kérdésre adott válaszodat éreztem nagyon tahónak, mert attól, hogy te beteg vagy még nem kell passzív-agresszívnek lenni. Egy ilyen indítás után érthető, hogy mérsékelten sem érdekli a létezésed.


Egyébként igen, alapvető kutyás etikett része, hogy megkérdezem, hogy odamehet-e valakihez a kutyám.

2017. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!