Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon paraszt voltam? Van...

Nagyon paraszt voltam? Van egy szomszéd akinek vannak kutyáji. Nem is kicsik. Allergiás vagyok rájuk, és ezt tudja. Mégis mikor szereltem az autómat leszarta és rámeresztette a kutyákat és beszóltam hogy "vigye már innek őket".

Figyelt kérdés

tudom durvának tűnik, de amikor a liftben valamikor megkértem hogy ne hozza be mert én voltam bent, ő pedig megkérdezte hogy "jöhet egy kis kutyuska?", mondtam hogy persze, de akkor én kiszállok legyalogolok, ugyanis allergiás vagyok és egy légtérben nem akarok lenni velük, mivel befulladok. Én nem csak köhögök vagy begyullad a szemem és FULLADOK! Tudja azóta és mégis tegnap direkt rámengedte őket. Igaz szabadban volt, de látta hogy nagyon húzódzkodom tőlük, de szaglászni akart a kutya, hát hadd szaglásson, én pedig beszóltam ezt a mondatot, amire azt válaszolta hogy "magához sem ért". Szerintetek paraszt voltam? :S


Nem akarok az lenni. nem akarok goromba lenni, de ez nagyon kijött, ideges is voltam mert nem ment amit csináltam és akkor még ez is, próbálok elhúzódszkodni, erre jobban engedi a pórázt.


2017. jún. 29. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kutyust semmilyen esetben nem kell lefújni. Őt a gazdája ereszti el, csak ismerkedni, barátkozni akar, fogalma sincs róla, hogy neked ez gondot okoz.


Az embernek kellene eszénél lennie.

Egyébként a liftes válasz szerintem sem volt a legjobb, ez egy nagyon idegesítő stílus. Jobb lett volna, ha nem próbálod erőltetni a szarkazmust, egyszerűen elmondod érthetően és világosan (nem őt hibáztatva), hogy mi a problémád.


Mindketten hibásak vagytok egy kicsit, de a kutya gazdi nagyobb mértékben.

2017. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
A szomszéd volt a bunkó,amiért rádengedte a kutyáit.Nagyon szép dolog ,hogy szereti őket, de el kell fogadni, hogy nem mindenki rajong a kutyákért(van aki allergiás is rájuk).Tiszteletben kéne tartania és pórázon vezetni őket, nem rád engedni, holott már elmondtad neki egyszer..Ő volt a bunkó, nem te.
2017. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Mindketten hibásak vagytok egy kicsit, de a kutya gazdi nagyobb mértékben."


Aha.... Nem volt az szarkazmus, én ha behozza a kutyát a liftbe tényleg kiszálok, mert nem vagyok hajlandó befulladni. bocsánat. Nemérzem magam hibásnak AZÉRT mert a liftben megmondtam hogy inkább kiszállok mintsem befulladjak ugyanis allergiás vagyok..

2017. jún. 30. 10:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó én is megfogom a kutyám vagy arrébb megyek ha valaki szól hogy fél a kutyáktól vagy ilyesmi, ha véletlen elszabadult volna a kutya és oda fut az más. Amúgy én úgy tudom de nem akarok hülyeséget mondani hogy a kutya gazdája felelőssége ha a kutyája bajt okoz, nem csak akkor büntetnek ha harap hanem ha fellök, ugy megijeszt hogy rosszul leszel. Szerintem ha befulladsz a kutyától mert direkt oda engedte és tudta hogy allergiás vagy azért is büntethetik. Èn így tudom de ha rosszul mondtam valamit valaki javítsa ki :)
2017. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!