Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet hasmenése?

Mitől lehet hasmenése?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap ezzel kapcsolatban már feltettem egy kérdést, de sajnos a helyzet nem változott ezért ma elvisszük orvoshoz. Kapott rizst de semmit nem használt, még mindig nagyon csúnya hasmenése van, már szinte víz állagú jön belőle. Mi okozhatja ezt, milyen betegségek vannak? Egyébként oltott és rendszeresen féregtelenítve/élősködők ellen is védve volt, vagy is azt hiszem hogy azzal kicsit elcsúsztunk ezért felmerült bennem hogy nem-e babézia vagy ilyesmi. Valaki segítene?

2017. jún. 30. 06:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a kedve annyira nem rossz, az étvágya sem változott és iszik is.
2017. jún. 30. 06:29
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet bármilyen vírus, baktérium.

Állatorvos majd kezeli, ad rá bélflóra helyreállító szert.

2017. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ezzel most tényleg okosabb lettem és megnyugodtam...
2017. jún. 30. 07:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted mi állatorvosok vagyunk? Talán tegnap el kellet volna menni dokihoz és akkor nyugot lennél
2017. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kértem diagnózist csak pár tippet ami okozhatja, de látom az izátteniek ezt totál lexarják csak "állatorvos, állatorvos, állatorvos..."
2017. jún. 30. 08:20
 6/13 bollocks ***** válasza:
69%
Csapj fel egy állatorvosi lexikont, random karikázd be a betegségeket, és úgy is sanszos, hogy legalább a felük esetében meg lesz jelölve a hasmenés mint tünet. Aztán lottózz, és találd ki, hogy pontosan mi a kutyád baja.
2017. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen hasmenéses betegsége van egy kutyának, az még 2 napi rizsdiétával sem fog azonnal megállni.

Széklet vizsgálattal a legbiztosabban lehet megállapítani, hogy mi az okozója a hasmenésnek. Giardiától kezdve a gyomor-bélgyulladásig sok okozója lehet.

Remélhetőleg az orvos eltalálja, mi a baja.

2017. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én vinnék székletmintát a dokihoz, így célzott lesz a kezelés. Én állandóan ezzel küzdök, már tudom mikor baktérium, mikor parazita. Addig meg nyákosra főtt rizs, darált főtt csirkemellel.
2017. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mostanra már csak fekszik és folyik belőle, már olyan mint a víz. Mi lehet ez? :((
2017. jún. 30. 14:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Hú de kedves vagy.
2017. jún. 30. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!