Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatokat...

Milyen jutalomfalatokat adhatok egy Bichon Bolognese kölyök kutyának? Felnőtt korára mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Első kistestű háziállat lesz, és nem szeretném ha fulladna vagy túl sok időt venne el a falatka lenyelése a betanítás közben. Most került hozzám a 10 hetes csöppség úgyhogy tapasztaltabb gazdiktól a tanácsokat is megköszönöm!

2017. jún. 30. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz nekem kb 5x akkora kutyam van mint a tiéd felnőtt korába lesz, de remélem tudok segíteni. Az enyém az almát, virslit szereti persze jutalomként összeszelve. Lehet kapni olyan jutalom falatot hogy ilyen kicsi csont alakú vagy más formájú keksz. Szerintem ha nem tömöd vele egész nap és mellette a megfelelő minőségű tapot kaja az is jó. ( bár az ilyen kiskutyáknál nem tudom mit ehet és mit nem, baratnöm yorkija a párizsitól lett rosszul)
2017. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!