Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír és mozgolódik a...

Miért sír és mozgolódik a kutya minden éjjel?

Figyelt kérdés
Majd minden éjjel 1-2 körül a kutya el kezd sírni, mocorogni, dobálni magát (nem álmában) mintha fájna valamije. Amikor odamegyek hozzá akkor már semmi baja. Miért csinálhatja?

2017. jún. 30. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem kiskutya, majd 4 éve van már meg.
2017. jún. 30. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet szervi probléma. Érdemes lenne elvinni egy felszerelt rendelőbe és kivizsgálni.
2017. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet fájdalma van.


Nekem télen volt,hogy pár naponta éjjel felsírt a kutya,eleinte azt hittem csak álmában,de rájöttem,hogy ez túl keserves sírás ahhoz és egyszer álmában bekakilt. Elvittem orvoshoz és kiderült,hogy valószínű a gerincével van vmi kapott gyulladás csökkentőt. Egy rossz mozdulat miatt pont fájhatott neki.


Mindenképpen vidd el orvoshoz.

2017. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami epilepszi féle? Rokonom egyik kutyájának volt elmondása alapján hasonlóan viselkedtet ( nem láttam szóval nem tudom pontosan hogy nézett ki)
2017. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Epilepszia kizárt, van egy másik kutyusom is annak viszont már az van, úgyhogy azt tudom, hogy hogy néz ki. Állatorvoshoz mindenképp elviszem, bár én nem gondolom, hogy annyira nagyon nagy baja lenne. A sebre gondolok ami a hátán van (allergia miatt rágta ki;;;kezelve van), de napközben sosem sír fel miatta, azért furcsálltam.
2017. júl. 3. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!