Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ellopta a kajámat!...

A kutyám ellopta a kajámat! Mivel büntessem meg?

Figyelt kérdés
Az ágyon ettem, csörgött a telefon, kiugrottam, mire visszajöttem a kutya ellopta és megette a kajámat! Hogyan büntessem meg? Ma biztos, hogy nem kap este kaját!

2017. júl. 1. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Elég büntetés neki, hogy te vagy a gazdája.
2017. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Mivel nem kaptad rajta, hogy éppen ellopja, utólag már sehogy nem szabad megbüntetni. Nem fogja érteni, miért kapja.

Legközelebb ne hagyd ott a kajádat, ha a kutyád nincs rá megtanítva, hogy nem ehet bele ilyenkor sem.

2017. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Miért kéne megbüntetni? Istenem..


Nem emberről beszélünk, csak egy buta állat. Ott hagytad előtte a kaját, megette mert éhes volt. Az állatok ilyenek, az ösztöneiknek élnek, nem gondolkozik hogy ez most a te kajád csak kimentél telefonálni.

2017. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, nen fogja tudni utólag mi a bajod vele
2017. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hatos: te sem vagy 100as én meg a rokonaidat sajnálom
2017. júl. 1. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Az már elég szar ha valaki az ágyon eszik. Mint az állatok. A kutyát meg éhezteted.

De minek is van benn a kutya a hálószobában?

2017. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy reggel kapott enni. Meg este is szokott. Normálisan van tartva, etetve, nevelve. Szerintem amiatt ilyen, mert idősödik. Múltkor is megkergetett egy cicát, pedig alapvetően barátságos velük, nem bántja őket.

Igen, szoktam a szobában enni. Gondod?

Azért van bent a hálódgobábay mert panelban lakunk és nem akartam kizárni a folyosóra, velem alszik. Az ágyra is feljöhet, de csak ha megengedem neki.

Hidd el, arany élete van, mióta örökbe fogadtam.

Nem kéne egyből leszólni.

Azért vagyok rossz gazda és azért sajnálod a kutyámat, mert megakarom büntetni, amiért rosszat csinált? Talán meg kellett volna dícsérnem?

2017. júl. 1. 09:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:08

Úgy látszik, nem teljesen hatásosan tanulta meg, hogy csak a táljából ehet.

Azért, mert reggel evett, még bőven fér a gyomrába bármilyen kaja.

Utólag nincs értelme büntetni.Ha nem kap vacsorát, azt nem büntetésnek veszi .

2017. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ #10.
2017. júl. 1. 09:54
 10/12 anonim ***** válasza:

A kutyában mai napig él az az ösztön, hogy ha táplálékot lát, akkor megegye, ez a farkasoktól öröklődött, akiknek ugye muszáj volt enni, mert nem lehetett tudni, hogy mikor jut újra élelemhez. A te kutyád is ezért megette a kaját és a kutyák többsége megeszi, ha elöl hagyod.


Nem kell ott hagyni az ágyon a kaját, ahol a kutya eléri, ennyi. Az én kutyám is nagyon bélpoklos, hiába tudja, hogy nem szabad, ha ott hagynám a csokit vagy más egyéb mérget, minimum kíváncsiságból megkóstolná, ami az életébe is kerülhet. Ezért soha nem hagyom ott, ahol eléri. Ebből most megtanultad te is a leckét.

2017. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!