Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a leendő...

Milyen nevet adjak a leendő yorki kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy kis yorki kölyökkutyusom. Nem tudom, hogy mi legyen a neve. Nézegettem már kutyanévnapos oldalakat, de nem találtam olyat, ami megfogott volna, szóval légyszi saját ötletet írjatok, hogy mi az, amit ti eltudnátok képzelni egy yorkinak.

Fiú és lány, valamint unisex nevek is jöhetnek.

Előre is köszönöm a segítséget. Minden hasznos válaszért jár a zöld kéz!



2017. júl. 1. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Most az enyémet nem írom le.Én is kitaláltam egyet,de nagyon nem ez a neve pár év múltán.Nem is emlékszem már hogyan,de teljesen más név ragadt rá,ami nincs a kutyanaptárban sem.Egyedit találj ki,ne tucatneveket,majd ha ott lesz,tudni fogod egy idő után.
2017. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Tökszike
2017. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cheese Pancakes ***** válasza:
62%

Kobold

Mira

Ruby

Manó

Majom

Szilveszter

Süti

Kakaó

Maszat

Lady

Kókusz

Eper

Gömb

Szilva

Máj

2017. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Tucat kutya, válassz neki tucat nevet, de véletlenül se ments meg a menhelyről egy életet, mert azok a kutyák nem mennek a csini táskádhoz. Legyen Fifike, mint a többi. Illik az ideggyenge agyontenyésztett patkányokhoz.
2017. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Mimi
2017. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Az enyém Fruzsi. Ha lett volna kölyke Fanni lett volna, oh,és a nagymamáját pedig pont Miminek hívták,az nagyon cuki! =D
2017. júl. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Málna😍
2017. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lány:

Süti

Muffin

Áfonya

Málna

Fahéj

Berta

Bodza

Szona

Zorka


Fiú:

Ede

Félix

Miló

Samu

2017. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!