Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stafford kan (barna es feher)...

Stafford kan (barna es feher) es a szuka (fekete) magyar puli bol mijen szinu kis kutyak lesznek? Van esely hogy a kolykok ben legyen feher szin vagy feketek lesznek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Reméljük Reméljük, mert a gazdi nem gyárt keverékeket.
2017. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenre van esély, a keverék kölykök akármilyenek is lehetnek.
2017. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Scherlock azt mondta, ha a lehetetlent kizárjuk, ami megmarad -legyen bármilyen valószínűtlen is- annak kell lennie az igazságnak.

Nos, ezen az elven elindulva biztosíthatlak, hogy kék, zöld, piros, netán citromsárga, vagy ezek bármilyen keveréke biztosan nem lesz. Válogass a maradékból.

De én azért nagyon bízom benne, hogy leginkább láthatatlanok lesznek (vagyis nem lesznek), mert k urvára nincs szüksége a világnak még több keverék kutyára, akik majd jó eséllyel menhelyen végzik.

2017. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rohadtul felelőtlen szaporítás, az sem biztos hogy a szerencsétlen puli meg fogja bírni elleni a kiskutyákat a nagyobb kantól. Miért szaporítasz felelőtlenül? Látásból mondom hogy a puli keverék kiskutyáknak a legnehezebb gazdát keresni mert általában feketék lesznek és sokan nem akarnak ilyen szőrtípusú kutyust sajnos.


Egyébként szerintem fekete kölykök fognak nagy többségben születni, a menhelyen is sokszor hallottam hogy mondták hogyha valamelyik szülőben dominál a fekete a kölykök nagyobb eséllyel öröklik. Pl egy beagle szukát felcsinált egy idegen kan, és csak fekete kicsik születtek, holott a beagle azért nem egy igazán fekete fajta.

2017. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!