Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek se eszik a kutyátok?

Nektek se eszik a kutyátok?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hete váltottam tápot a brit care lazacos burgonyás tápot kapja.Eleinte ette, de most nem. Mindig is bélpoklos volt a kutyám, és ez most furcsa .Kedve jó, játszik iszik.Amit én eszek abból enne.Tápot váltani nem szeretnék, mert végre ez az egy táp vált be az emésztési problémáira. Lehet hogy a meleg miatt, vagy nem éhes? Éheztessem ki? 13 hónapos német juhász.
2017. júl. 1. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy meleg ellenére is jól esznek a kutyáim, szóval nem biztos hogy az az oka. Lehet nem ízlik neki, érdemes kipróbálni hogy mindig csak ezzel kínálni akkor is ha nem eszi meg, előbb utóbb muszáj lesz neki. Azért egy állatorvosi alapvizsgálat szerintem nem ártana neki.
2017. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Állatorvoshoz rendszeresen viszem, nincs szervi baja, nemrég volt vérvétel is.Kipróbálom amit mondtál, és nem adok mást.
2017. júl. 1. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Adjál kevesebbet eleinte a megszokottnál. Amikor újra kitörli az üres tálat másodszorra is, akkor emeld meg az adagot a szokásosra. Napközben semmi nasi, meg egy kis husi, egy kis valami a te ételedből.
2017. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen táppal etetek már 3. hónapja, falják szépen, kérdés nélkül :)

Próbálkozik a kutyád, feszegeti a határokat. Ebben a melegben nem árt neki, ha kihagy egy-két napot, és "éhezik".

Tedd le elé, ha megeszi, megeszi, ha nem, akkor aznapra így járt, ne kapjon más nasit vagy jutalomfalatot.

2017. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én kutyám se nagyon kíván enni ha meleg van, ez az első nyara de úgy vettem észre meleg napokon csak csipeget pár falatot, hűvösebb napokon meg rendesen eszik.
2017. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és azt a pár falatot is úgy, hogy én adom a szájába, magátóp nem enne.
2017. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 3. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!