Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megharagszanak ha...

A kutyák megharagszanak ha véletlenül a gazdájuk rálép mondjuk a lábára?

Figyelt kérdés

Mármint ezt a kutyák miként élik meg? Haragudhatnak vagy egyszerüen csak elfelejtik mintha megse történt volna? Csak mert lehet állathoz képest nem hülyék de nem hiszem hogy értenék hogy véletlen. Vagy mégis?

Bocsi a hülye kérdésért, nincs kutyám de ezen filózok már 1-2 napja. :D


2017. júl. 1. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem haragszanak meg,nyilván fáj nekik és lehet úgy érzik rosszat csináltak azért történt ez velük!
2017. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még csak össze sem kapcsolta velem. Azóta ha meglátja a cipőmet az előszobában, rögtön morog rá.
2017. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es.

Ez azért vicces xd :D

2017. júl. 1. 22:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor végülis haragszik csak nem rád hanem a cipődre :D
2017. júl. 1. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszanak meg, max meglepődnek. Egyszer én is ráléptem a kutyámra, mert a konyhában nyüzsgött, miközben főztem. Megijedtünk, de ennyi, 1 perccel később tovább nézett, max jobban vigyázott, hogy ne legyen láb alatt. Szerintem érzik ők, hogy nem volt szándékos :) Ha direkt rugdosná, vagy taposná meg valaki, akkor sokkal másképp reagálna.
2017. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Az én nénetjuhász keverék kutyámnak fel se tűnik hogyha ràlépek. Felőle àt is eshetek rajta, nem számít neki. Meg se mozdul.


Anyàmèk németjuhászára ha véletlenül ràlép valaki, rögtön tàmad. Volt hogy idegen volt az udvarba aki véletlenül ràlépett a farkàra, na a kutyàt allig lehetett visszafogni és utàna folyton az embert figyelte. Volt hogy én is ràléptem, na engem azért nem harap meg, de rögtön ugrik egyet és morog. Volt olyan is hogy az én kutyàmmal nyaraltunk amyumèknàl és éjszaka a sötétben az én kutyám véletlenül rálépett anyumék kutyàjàra, úgy megtámadta az enyémet hogy alig bìrtam leszedni róla. Pedig nagyon szeretik egymàst,sokszor talàlkoznak. Nem tudom mitől lett ilyen az a kutya.

2017. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig vagy 2x-3x léptem rá a kutyám lábára. Abszolút nem sértődött meg, feljajdult, tartotta a lábát, de megsimogattam, megtapogattam a lábát, és ezzel el is volt felejtve. Ha egy kutyát nem bántanak, érti, hogy véletlen volt és érti azt is, hogy sajnálod.
2017. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már nem fogok ezen kattogni. :D
2017. júl. 1. 23:07
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Egyik kutyámat sem érdekli különösebben. Ha véletlen rájuk lép valaki akkor csak tovább mennek, mert tudják hogy útban vannak.


#6

Azért lett ilyen az anyukádék kutyája mert nincs kellően megnevelve.

2017. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

9, ezt te honnan veszed? Rendesen lett nevelve! Kutyasuli, otthon rengeteg foglalkozás,tanítás. A családban mindenkire hallgat, mindenkinek engedelmeskedik. Az 5 èves unokahugomtól kezdve a 80 èves nagymamàmig! Az 5-7 èves unokahugaimat simàn kinn lehet vele egyedül hagyni az udvaron mert nem tesz semmi rosszat a kutya. A 80 éves nagymamám simán elviszi őt sétálni, mert tudja hogy nem kell félnie hogy a kutya rosszaságot csinàl. Egyetlen egy rossz tulajdonsága van neki, ez hogy ha rálépnek, támad.

Érdekes, èn az èn kutyámat semmilyen módon nem neveltem az ellen hogy ha rálépek ne csinàljon semmit. Ilyen volt kezdetek óta. Pedig nem egy nyugodt kutya, nekem elhiheted.

2017. júl. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!