Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideje lehet hátra a...

-RaVeN-1 kérdése:

Mennyi ideje lehet hátra a kutyámnak?

Figyelt kérdés

A kutyank most 7 eves Agyrazkodasa lett mert leesett az agyrol nulthet vasarnap este...nem volt semmi baja latszolag...de reggel arra keltunk h a kutya csattogtatja a szajat meg remeg es a szemei is felakadtak...elvittuk egybol orvoshoz ott megkapta a megfelelo ellatast...az nap hanyt sotetbarnat meg fekete volt a kakija...de mint kiderult...azert van ez mert belso verzese van...kapott hanyascsillapitot antibiotikumot meg meg valamit...meg a hasanal 2 cicije alatt fel van dagadva vagy nemtudom...valamelyik nap az is liderult verkep alapjan h nagyon sok a feher versejtje es az egyik veseje sem mukodik...penteken ejjel ejszaka arra keltunk hogy rangatozik...be is vittuk az ejszakai allatorvoshoz ott kapott infuziot es most minden nap kell jarnia infuziora! Nagyon felek hogy mennyi ideig fog meg koztunk lenni😳😭

Van ra esely arra h meggyogyuljon?

Mennyi ideje lehet meg hatra?


17/f



2017. júl. 2. 14:02
 1/7 MR.X. ***** válasza:
Elsősorban a pozitív hozzáállás a lényeg. Nem szabad még "eltemetni" a kutyust. Mellette kell lenni, és törődni kell vele. Nagyon kedvesnek kell vele lenni! Beszélgetni kell hozzá! Ugyanúgy szüksége van ilyenkor törődésre mint egy embernek! Hogyha ezt megkapja szerintem az élni akarása is nagyobbra nőhet a kutyának. Remélem tudtam segíteni!
2017. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Téékáá ***** válasza:

Hello, rossz ilyet hallani, ez alapján elég nehéz lenne megmondani mennyi ideje van még.A tünetek amiket leirtal nekem nem stimmelnek egy ágyról lepttyanasra.Nem lehet h elobb is gond volt es attól esett le az ágyról?

Jobbulást a kutyusnak!

2017. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm...meg annyi h nem tud nyugton maradni...folyamatosan ki be jarkal...nem talalja a helyet...leekudni is csak akkor fekszik le a anyum odafekszik az agyba es hozzabujik...yorkshire terrier!
2017. júl. 2. 14:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi baja...minden akkor derult ki mikor agyrazkodasa lett...olyan hirtelen tortent minden!
2017. júl. 2. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kutyának már az első perctől kórházban lenne a helye, ha belsővérzése van és leállt az egyik veséje és még ki tudja mi minden!

Nem is értem, hogy az állatorvos ezt miért nem javasolta?

Azonnal vigyétek el valamelyik állatkórházba, mert így nincs nagy jövője szegénykének és még szenved is!

2017. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg h nem allt le a veseje csak nem mukodik rendesen...csutortok ota nem evett semmit csak gyogyszer meg infuzio...tegnap este ota alszik...iszik rendesen...ejszaka szokott fent lenni nappal pedig nem nagyon
2017. júl. 2. 16:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos el kellett altatni...anyuek 5kor keltettek h mar reg nem mozdul a kutya es uveges a tekintete...el vittuk az orvoshoz azt mondta leallt a veseje az a rangatozas jele...meg a mereg nem ment ki a szervezetebol...tegnap este fel 10kor pisilt utoljara...remelem jo helyre kerult!😣😢
2017. júl. 3. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!