Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előfordulhat-e kutyáknál...

Előfordulhat-e kutyáknál műtét utáni stresszes, sokkos állapot?

Figyelt kérdés
Lép műtét után a harmadik napon még nem tud felállni, illetve ha tartom állva maradni sem a kutyám. Az orvos szerint már jobban kellene mozognia. Tudom hogy türelmesnek kell lennem, de mi a normális? Ha stressz okozza hogy tudnám ezt oldani?
2017. júl. 2. 23:20
 1/2 anonim válasza:
Nekem is megműtötték a kutyámat (igaz, egy kisebb műtét volt, amiből hamar felépül), de nagyon aggódtam érte. Megpróbáltam etetni, de nem evett első és második nap, viszont sokat ivott. Az első 3-4 napon ő sem volt vidám, sőt elég lehangoltnak nézett ki. Aztán megjött a kedve. Még várj egy kicsit, lehet hogy nincs annyira jól vagy fájtatja a sebet, ahol bevarták. Az én kutyámnak is leginkább akkor jött meg a kedve, amikor már nem volt annyira érzékeny a seb. Ezek az én tapasztalataim, remélem ha nem is sokat,de azért valamennyire tudtam segíteni. Gyógyulást a kutyusodnak!
2017. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De ha 1-2 nap múlva sem jön meg a kedve, kérdezd meg az állatorvost még egyszer, hogy vajon miért.
2017. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!