Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a kutyám depresszi...

Lehet, hogy a kutyám depressziós? Mi a teendő, ha ez így van?

Figyelt kérdés
1 éves yorkshire terrierről van szó. A Nagypapám volt a gazdája, aki egy héttel ezelőtt örökre lecsukta a szemét. Esténként vele aludt. De mostanában nagyon furcsán viselkedik. Alapvetően nagyon játékos, vidám, örökmozgó. Viszont a napokban volt, hogy napközben is csak ült, nagyon nyugodt volt, ami furcsa. Este pedig csak pislogott,alig hallhatóan nyüszögött és ha kimentem a fürdőből fürdés után agresszívan ugatott, morgott, mert hirtelen nem tudta, hogy ki vagyok.. nagyon megijeszt ez a viselkedés, hogy valami baja van... Mit tehetnék, hogy jobban legyen? Kérlek, normális válaszokat adjatok!!! Köszönöm.

2017. júl. 3. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetes a kutya is megérzi nagyapád hiányát. Idővel elmúlik a kedvtelensége.


Részvétem.

2017. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat segítene, ha nagyokat tudnál vele sétálni, illetve játszani. Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg vidám maradni a közelében. Séta után pedig egy óriási szeretgetés, a bunda kifésülése aranyat ér, nagyon el tudja lazítani a kutyust. :) Próbálgasd ezeket pár napig, de ha valami nagyon furcsát veszel észre rajta, esetleg nem javul az állapota, kérlek vidd el inkább állatorvoshoz. Jobb félni mint megijedni.

Részvétem a papád miatt. :( Nagyon rendes tőled, hogy gondját viseled a kutyusnak. :)

2017. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Igen, mindenképpen elviszem orvoshoz, ha nem javul az állapota... de előtte még kipróbáljuk a tanácsokat.:)

2017. júl. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!