Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyves német dog ára?

Törzskönyves német dog ára?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni hogy menyibe kerül egy jó minőségű törzskönyves német dog kiskutya ára.Mind a kettő nem ára érdekel.Tudom általában megoszlik az ár...De szeretnem megtudni,hogy egy jó kennelből körülbelül mennyiért vihetők el a kiskutyák.Úgy informálódtam hogy általában a szuka 100000körül, a hím 150000körül.Jól tudom?Vagy egy tényleg minőségi kutya ára ennél csak feljebb megy?Köszönök minden választ és bocsánat az esetleges helyesírási hibákért.

2017. júl. 3. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
2017. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A jófogást úgy ahogy van,felejtsd el, ha jót akarsz magadnak. 99%-ban a szaporítók hirdetnek rajta (igen, van törzskönyves szaporító is).

Kizárólag olyan helyről vegyél kölyköt, ahol mindkét (!!!) szülő rendelkezik MINIMUM csípő- és könyökízületi diszplázia szűréssel és szívultrahang vizsgálattal. Jelenleg 5,5 év a várható átlagélettartam a fajtánál, sok halálért a szívproblémák a felelősek. Nagyon gyakoriak a szemproblémák (különösen a laza szemhéj, szinte minden egyednél). Ha nem találsz itthon ilyen párosítást, vagy külföld - vagy másik fajta.

Ár egyébként nagyon sok mindentől függ, pl a szőrzet színétől. Az általad írt összeg kb. a feketéké. A merlék olcsóbbak is lehetnek, a többi szín viszont ennél drágább (200-250 eFt).

2017. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!