Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy év múlva Angliába tervezün...

Egy év múlva Angliába tervezünk költözni két kutyusunk van mik a feltételek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a párommal egy év múlva tehát jövő augusztusban Angliába költözni. egy nagy termetű kb. 40 kg-os német vizsla Németjuhász keverékünk van, illetve egy hibás szaporitotol mentett staffordshire kutyus aki egy évesen csak 15 kg. Az oltási könyvében Bul terrier áll, nem tudom milyen orvos írta be ezt a hülyeséget. A kérdésem, hogy tudja-e valaki hogy most milyen törvények vonatkoznak a kutyusok behozatalára... hallottam hogy ez a fajta ki van tiltva... de nem is néz ki úgy és az oltási könyvében sem áll ez a fajtanév ...illetve igaz-e a karantén... sehol nem találok érdemleges információkat valahol azt írják hogy van még karantén valahol azt hogy nincs... illetve elkobozhatják határon és elaltathatják őket. Természetesen minden oltásuk rendben van mind a kettő ivartalanított és ha szükséges lenne minden mást is megcsináltatnánk ( gondolok itt vérvétel stb.) ezt is olvastam valahol ...kicsit káosz van az agyamban és kicsit kétségbeestem... az, hogy meg váljunk tőlük kizárt! akkor inkább újratervezés! Bármilyen információt szívesen fogadok vagy bárkinek van ismerős Contactja szívesen felvenném vele a kapcsolatot! :)

[link]

Ő a staff :)


2017. júl. 4. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

"de nem is néz ki úgy és az oltási könyvében sem áll ez a fajtanév"

Mármint, hogy nem sztaffos?

Hát pedig de. Inkább sztaff vagy pit, de semmiképp nem bullterrier.

2017. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen írtam is hogy nem tudom ki írta be ezt a hülyeséget hogy Bul terrier.
2017. júl. 4. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Úristen, nagyon édes! :) <3

Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni, csak megcsodáltam. :)

2017. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves tőled :)
2017. júl. 4. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!