Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier első kutyának?

Bullterrier első kutyának?

Figyelt kérdés

Milyen a mozgás igénye?

Milyen agresszív?

Ki jön más kutyákkal és gyerekekkel?

Más állatokat megöl?(levadászik)



2017. júl. 5. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Ha egy betűt se olvastál utána ennek a fajtának, akkor inkább hagyd, első kutyának egyébként sem való, pláne egy proaktív gazdinak...
2017. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahogy én olvastam szelídnek tűnik csak tapasztalat is érdekel.
2017. júl. 5. 21:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem hogy mennyire szegül ellen a gazdájânak úgy értem mennyi az esélye hogy megtámadja a gazdáját.édesanyám meg tudná fegyelmezni hogy ne harpajon meg minket csak erdekelt,azért tudna segíteni mert neki majd és német juhász keverék kutyája is volt és olyan volt mint a bárány
2017. júl. 5. 21:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Elírtam a billentyűzet kaukázusi és német juhász keverék kutyája is volt.
2017. júl. 5. 21:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Még mindig olvastam egy kicsit és arra jutottam hogy inkább a boxer jobb lenne szerintetek is?
2017. júl. 5. 22:44
 6/10 A kérdező kommentje:

Esetleg a bordeaux-i dog?

Ahogy én olvastam szelíd,imádja a gyerekeket figyel a házra kicsi a mozgás igénye.a haveroknak volt imádtam amikor felmásztunk a dió fára jött volna fel velünk.

2017. júl. 5. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom. Nektek inkább ne legyen kutyátok
2017. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Inkább ne legyen kutyád.
2017. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudod mit akarsz, inkább szánj rá egy évet vagy ötötés tanulj meg nő fel a feladathoz. Csak itt dobálózol kinézet alapján választott fajtákkal és azt se tudod mit igényelnek. Arról meg egy szót se szóltál hogy te mit tudsz biztosítani a kutyának. Mennyi séta, foglalkozás, kutyasuli, játék és nem mellesleg pénz, ezek a fajták 150ezer felett kezdődnek arról nem is beszélve hogy utána mennyit kell költeni rá. Nem majd anyunak kell tudni megnevelni akinek volt egy keveréke aki véletlenül kezes volt, ennek fel sem szabadna merülnie hogy támadjon vagy agresszív legyen.


Mindezek alapján a plüsskutyát ajánlom.

2017. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltett kérdéseid alapján bullterriert, és semmilyen bulltípusút NE. Hozzáértés kell a nevelésükhöz!
2017. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!