Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyus mennyi ideig...

Egy kutyus mennyi ideig tanulja a szobatisztaságot?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart még szobatiszta lesz? 1heze hoztunk el egy 2 hónapos kutyust

2017. júl. 6. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi időt tudtok rászánni.

Nyilván hamarabb lesz szobatiszta, ha le tudjátok vinni kb. 2 óránként, mint ha csak napi négyszer.

De mindenképpen hónapokban mérhető. Ha eleget van sétáltatva, akkor 4-5 hónaposan már többé-kevésbé várható, hogy kibír hosszabb időt is, 5-6 órát.

Teljesen felnőttkorára válik megbízhatóan szobatisztává.

2017. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:
Változó, ha odafigyelsz, pár hét alatt megtanulja, de elhúzódhat hónapokig is.
2017. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónaposan hoztam el a kutyámat, összesen 2-szer pisilt be éjszaka (én hibàm volt mert ő nyüsszögött, de egyszerűen nem volt erőm felkelni), és kb 2-szer napközben amikor 9 órára otthon kellett hagynom. De kb az első pillanattól kezdve szobatiszta, most 6 és fél hónapos, simán kibír 10 óra hosszát amíg dolgozom.
2017. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egést nyaramat veletöltöm,mindig vele vagyok,mindig vidtem ki kb 20-30 percenkémt ;)
2017. júl. 6. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 alkalommal hagyott "csomagot" a lakásban (de mindkétszer mi is benne voltunk, mert 2-3 percre egyedül hagytuk, így nem vettük észre, hogy "készülődik", és kb. 3,5 hónapos koráig voltak vizelési balesetek (hetente 2-3 alkalommal).

Amúgy mi is vele tudtunk lenni, így 2-3 óránként ki tudtuk vinni. Nekünk evés után nem igényelte, ébredés után viszont azonnal!

2017. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi kutyusunk 3 honapos, kinn a kertbe nem nagyon pisil, max heti egyszer talan talan, de a lakasba ahogy bemegyunk mint egy szokokut, pisi,kaki minden, arra jovunk haza h mindenhol kaki kupacok, van egy pisilo torcsije,hat egy hetig arra pisilt,most mar ra se hederint, ha meglesz sz utolso oltas akkor az utcara is visszuk rendszeresen majd, remelem akkor mar javul a helyzet
2017. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!