Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vagy két kutyaház legyen?

Katoonene kérdése:

Egy vagy két kutyaház legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van két kutyám (echte vizsla és vizsla keverék menhelyről).


Kölykök, 10 és 7 hónaposak, első perctől kezdve imádják egymást, de nem tudom eldönteni, hogy a kutyaház, amit lassan kinőnek, mire váltsam le. Vegyek-e még egy kutyaházat, így mind a kettőnek lesz külön helye, "magánélete" így viszont télen szerintem be fogják egymást préselni egybe (de lehet megszokásból is) vagy vegyek egy nagy dögnek való óriásit, vagy esetleg iker kutyaházat két járattal, mivel úgy is mindig egymás seggében vannak, illetve télen fűtik egymást. A vizsla a telet jól bírta nálunk, mert normálisan szigetelt a kutyaház vízhatlan matraccal+fóliafüggőnnyel, de nagy a gyanúm, hogy azért a hidegekben összebújnak így-is úgy is, de hátha másnak más a tapasztalata.


Köszi a válaszokat!


2017. júl. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt szoktak aludni, akkor egy, amibe beférnek mindketten.

De az jó tudnod, hogy vizslát (ill. bármilyen rövid szőrű kutyát) téli hidegben nem tartunk kint! Nem csak fázik, és sz.r neki, de az ízületei is hamar tönkre fognak menni.

2017. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetnek egybe, ha úgy érzik jól magukat. :)
2017. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!